Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dc? - cine vrea revansa dupa seara trecuta?
    B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

    Comment


    • e zapada dar cel mai probabil e fleoscaiala... s-ar putea si eu sa ajung daca fac rost de bani de benzina altfel pastrez vaporii din rezervor pentru maine
      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

      Comment


      • sa vedeti ce bulgareala va dau eu voua... vreti sa ma scoateti ochii ...

        Bezme - daca nu petreci cu noi la sevice..nu ai de unde sa stii cine e Cristina !

        Comment


        • Cine e Cristina maaaaaaa ?
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • salutare baieti...as vrea sa vin si la comvocare...ca nu am resusit pana acum...cand ar fii aceasta intalnire...Cezar ma numesc...

            Comment


            • VIno cu mare drag noi te asteptam... Prezent si eu diseara..
              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

              Comment


              • Cred ca ma tarasc si eu pana la Constipatiei diseara!
                Vin cu filtru sport, pazea MCDule
                sigpic
                ^Logan turbat (WIP)^

                Comment


                • @B 75 LXC: Diseara la ora 21:00 in piata Constitutiei in fata la Casa Poporului.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • pazea pentru ce..?
                    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                    Comment


                    • Prezent si eu diseara, sper dupa 10-11-12 sa nu se faca patinoar pe jos ca am bulit-o...
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • daca se face patinoar suntem foarte multi in aceeasi situatie alex - ca si pe mine m-a mancat sa pun anvelopele de vara deci....
                        B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                        Comment


                        • Tocmai de-asta, eu pe mazga daca iau viteza sunt kamikaze, n-am mai miscat masina de 2 zile, ma risc, merg si eu ca baba asa cand se termina fulgerul caci acum e super.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • pau... stai la coada... unde ma bag eu.. hop si tu.. ca tamponu in zdranga ))))))))))))))))
                            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                            Comment


                            • deci avem deja 2 cezar cu logan albastru mineral
                              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                              Comment


                              • filmulete de aseara de la fulger





                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google