Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kiss ora 21:00 , ajung si eu

    Comment


    • Salutare tuturor! Vreau numai sa va intreb daca o sa am parte de sustinere din partea unora din voi pe data de 25 septembrie in finala Rompetrol Racing Challenge care va fi organizata la Bucuresti. Dupa cum bine se stie, exista o ura intre bucuresteni si timisoreni si parca mi-ar prinde bine sa aud in finala si altceva decat huiduieli ). Daca aveti vreo intalnire fulger in 24 o sa vin si eu. Numai bine!
      sigpic

      Comment


      • Fulger avem mereu ... asa ca oricum esti bine venit.....oamenii se schimb fata in fata....la calculator toata lumea se cred cocosi....te asteptam !!!
        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

        Comment


        • nu ai ce cauta ! huooooooooooooooooo... glumesc : de unde s-a tras concluzia de ura intre orase?? :|
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • matura concluzie ai reusit sa tragi, e de apreciat si bine de stiut!

            nici in spirit de gluma nu ar fi fost frumos sa faci astfel de remarci.

            in rest, succes in MAREA finala!
            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

            Comment


            • Originally posted by mareom View Post
              Salutare tuturor! Vreau numai sa va intreb daca o sa am parte de sustinere din partea unora din voi pe data de 25 septembrie in finala Rompetrol Racing Challenge care va fi organizata la Bucuresti. Dupa cum bine se stie, exista o ura intre bucuresteni si timisoreni si parca mi-ar prinde bine sa aud in finala si altceva decat huiduieli ). Daca aveti vreo intalnire fulger in 24 o sa vin si eu. Numai bine!
              Iti garantez ca n-ai sa auzi nici un fel de huiduieli. Cine considera ca exista aceasta "ura" intre Buc-Tim (sunt surprins sa aud asa ceva), nu da dovada decat de minte ingusta.
              Esti binevenit ca orice alt membru al LoganClub. Noi nu facem diferente si cei care s-au convins live o pot confirma.
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • toti au doua fete ..una pe forum si alta fata in fata ... membri activi la fulgere te apreciaza asa ca esti bine venit oricand

                Comment


                • nu ar trebuii sa generalizam sau sa-i judecam pe altii.. poate ca aceste doua fete sunt a celor care se complac in situatie si devin ulterior penibili.
                  sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                  Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                  Comment


                  • cand am zis ca toti au doua fete m-am referit la persoanele care mai poarta discutii in contradictorii cu fratii timisoreni ,de cei de care a zis si mare om ..asa ca stai jos .. diseara unde ne vedem ?

                    Comment


                    • abia acum ai facut referire la o parte anume, dar exprimarea lasa de dorit.. m-am ridicat..
                      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                      Comment


                      • Da mareom, Bucurestiu.. (partea activa) te sustine..
                        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                        Comment


                        • azi absent , ramane kiss ptr cei care doresc sa ajunga ...

                          bezme si viperutu ... aveti chat . ms

                          Comment


                          • Care ma ajuta si pe mine in seara asta cu o trusa de torx-uri? Trebuie sa prind o bara la un Passat din 2003, ca am dat cu ea in santz.
                            O sa caut eu niste saibe, dar imi trebuie un torx de... nu stiu de cat, ca sa desfac niste suruburi.
                            Multumesc anticipat.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • hai ca se gasesc niste torxuri pe acolo.
                              care mai vine eco la kiss ?

                              Comment


                              • Kiss ora 21.00, prezent
                                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google