Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da bezmetico...Stii ca esti febletzea mea...Numai ca de ziua mea ai anumite indatoriri )
    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

    Comment


    • haide mahh.... Ca numai de glume sunteti buni
      MotorSport pentru 402ml.

      Comment


      • CUm numai de glume ? ... Suntem buni la mistouri, la consumat lichide, hrana si benzina + uzat cauciucuri ( unii ) care au cu ce )

        Comment


        • Sau la fu... Masini! dau lectii.. De dauna totala )
          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

          Comment


          • Ehh ... Ala nu e un talent ... Ala a fost un moment mic de neatentie ... Din greselei inveti ... Nimeni nu s-a nascut gata invatat.

            Comment


            • Hai ca va parasesc si eu pt vreo 3 luni... Am ramas fara plastic. Racheta Loganu' asta al meu, a prins 110km/h in 150m, cu plecare de pe loc, pe Vitan. Vorba aia, graba strica...relatia cu politistul!!!

              Mama lui de turtoi, ca n-a vrut sa discute.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bezmeticu View Post
                Sau la fu... Masini! dau lectii.. De dauna totala )
                asta s-o crezi tu nu-ti doresc sa ai 2 in 6 luni...

                @dsign: dani, eu cred ca militia ne vaneaza... cum dracu, man, sa n-ai detector pe masina?
                Last edited by Seba; 5 November 2008, 22:14.
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • ( offf...Cand e sa n-ai noroc..Si-n ****da dai de-un ciot ! Nu merge sa il scoti la 1 luna?? Pacat ! Cand vrei actiune sa ne chemi - venim sa te ridicam !
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Te ridicam cu tot cu masina ... Ar fi pacat sa rugineasca saraca.

                    Cat drespre Vitan ... se stie ca e politie la GREU. In ce zona mai exact ?

                    Comment


                    • Eu asta vara pentru 76km/h am luat amenda 1 milion si doua puncte de penalizare, si nici macar nu a vrut sa stea de vorba cu mine agentul........
                      sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                      Comment


                      • Pe la tirg erau, filmau spatele masinilor. Am motive sa fac contestatie... Sper sa rezolv ceva
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by SilviuB View Post
                          Te ridicam cu tot cu masina ... Ar fi pacat sa rugineasca saraca.

                          ADEVARAT! Luam masina la cumparaturi ca are portbagaju mare

                          Comment


                          • Cred ca ne blesteama careva de pe kiss sau de pe la tineretului, mai intai bezme acu dani .!!
                            Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                            Comment


                            • Pitt..Eu...
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • De mine ati uitat ?! ) sau de dan ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google