Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dani ne combinam? Eu am plastic.. Cu 9 puncte.. Si n-am masina.. Tu ai masina dar n-ai plastic.. )

    Crisnegule.. LA MULTI ANI
    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

    Comment


    • Stai numai sa vezi ce contetatie le fac, le storc lacrimile
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by dsign View Post
        Pe la tirg erau, filmau spatele masinilor. Am motive sa fac contestatie... Sper sa rezolv ceva
        La targ sunt mai mereu ... Mai ales de la semaforul Centrului Vitanis pana la IRA ... Locul ala e perfect pentru o liniuta sau viteza. Cel mai des ii vedeam pe o strada langa Mina Minovici.

        Comment


        • Numai incidente nefericite in club luna asta!!!Oricum una peste alta va recuperam noi daca nu aveti cu ce sa veniti! LA MULTI ANI CRISNEG!!!!!!
          Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

          Comment


          • Abia astept diseara sa sparg niste bomboane agricole date de Cristi - La multi ani man !!
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • La multi ani Crisneg! Cine vine diseara la radio?

              Comment


              • La Multi Ani Crisneg... Sa fi sanatos.

                Comment


                • LA MULTI ANI D-ul Inginer(alias "sefu' de palier")!!!! Sa ne traiesti!! Unde ne intalnim in seara asta???

                  Comment


                  • La kiss efem.
                    se dau dedicatii in direct de ziua mea )
                    ii rog pe cei care vin sa ajunga mai grupati si numai ...unul ...2 sa fie soferi ca am...TULBURELU' )
                    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                    Comment


                    • La Multi Ani Crisneg sa ne traiesti , imi pare rau k nu pot sa ajung si eu sa-ti fac o mica paguba ;-).

                      Comment


                      • La multi ani stimabile.
                        PS: iti vad mereu masina, pe langa spitalul de pediatrie Alfred Rusescu ( am stagiu acolo).

                        Comment


                        • Diseara vine domnul wlw.. Sa ma ia.. Sa vin sa beauuuuuuuuuuuuu )) ca nu mai sunt sofer.. Vin si cu prietena sa fac paguba mare
                          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                          Comment


                          • LA MULTI ANI domnu crisneg sa traiesti si sa ti se indeplineasca toate dorintele.

                            Poate reusesc sa ajung diseara sa te felicit dar nu promit.

                            @Dsign: Imi pare rau pentru permisul tau poate reusesti sa o rezolvi.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • Eu vin cu ambele fete \:d/ \:d/ o sa conduca cea mica :d
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • La multi ani crisneg , sa fii sanatos , fericit si iubit de toata lumea :P , scz dar eu nu am mai fost prezent pe aici de cateva luni bune
                                http://img701.mytextgraphics.com/bli...36e6cd1b2c.gif

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google