Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    hai ma! Puneti si voi niste poze ceva ... Filmulete orice...Va rog !

    Comment


    • #92
      Din pacate de la noi nu cred ca a filmat nimeni sau pozat eram mult prea ocupati cu sincronizarea pasilor de dans!

      Comment


      • #93
        Am eu un filmuletz, dar are 40MB asa ca nu pot sa-l uploadez, plus ca acum sunt la munca si nici nu as avea cum sa uploadez.

        sigpic

        Comment


        • #94
          Pun eu filmulete pe YouTube ... Numai sa le primesc ...

          Comment


          • #95
            Pai si cum iti trimit eu tie 40MB? Daca imi dai o solutie, facem......Presupun ca pana la ora 17 cand plec, s-ar face transferul, dar cum sa facem?



            P.S. Nu am cum sa downloadez fisierul.....nu am cablul de date la mine, si prin bluetooth ar dura prea mult + ca nu am baterie suficienta asa ca o sa incerc eu de acasa sa pun pe youtube, daca o sa am timp nseara asta.
            Last edited by gionik; 15 August 2008, 14:19.
            sigpic

            Comment


            • #96
              Gionik..Mai vi in seara asta?

              Comment


              • #97
                Incerc, dar nu promit nimica. Azi este Sf. Maria, si pe viitoarea mea soata o cheama si Maria.....Si nu stiu daca voi reusi sa ma furisez
                I'll do my best!!

                sigpic

                Comment


                • #98
                  Daca ai filmuletul in PC il pui pe unul din siteurile urmatoare:

                  Gazduire web, servicii de hosting in Romania si SUA, servere dedicate, Virtual private servers, vps cu trafic nelimitat, inregistrare domenii, Radio hosting, cs hosting, reseller domenii si hosting

                  This website is for sale! dump.ro is your first and best source for all of the information you’re looking for. From general topics to more of what you would expect to find here, dump.ro has it all. We hope you find what you are searching for!



                  Dupa ce ii dai upload citeste pagina cu atentie acolo o sa-ti scrie ceva de genu YOUR DOWNLOAD LINK ... Si sub se afla o adresa mare ... Dai copy la adresa aia si mi-o trimiti mie sau o postezi pe forum ( sa o ia si altii filmuletul )

                  P.S. Ora de pe forum e cu o ora in urma!

                  Comment


                  • #99
                    1. la mana.....sunt la birou, toate link-urile alea sunt banate.
                    2. la mana.....nu am cablul de date la mine, si pt a downloada filmul din tel in cal, trebuie sa o fac prin bluetooth, si dureaza foarte mult, si ma lasa si bateria (consuma mult la transferuri mari prin BT)
                    3. la mana.....am acasa filmuletul downloadat (l-am downloadat azi dim cu gandul de al share-ui) si cand o sa ajung diseara o sa incerc sa-l uploadez pe youtube (acasa merge mai bine net-ul de cat aici la birou)

                    Apreciez ca te-ai chinuit sa facem cumva sa rezolvam treaba acum, dar din pacate, dupa ce am postat mi-am dat seama ca nu am tot ce imi terbuie la mine pt inceperea operatiunii, si chiar daca aveam baterie si cablu, nu puteam uploada, din cauza restrictiilor din server.
                    Imi cer scuze pt situatia creata, dar am sa o rezolv cand ajung acasa.

                    sigpic

                    Comment


                    • Am o problema naspa cu PC-ul ... Cand am postat eu P.S-ul tau si urmatoarele 2 posturi nu-mi apareau :P

                      Comment


                      • Se numeste refresh la pagina.
                        pana nu dai f5 sau refresh posturile nu iti apar singure
                        http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                        Comment


                        • Nu era aia problema ... E o problema cu Firefox-ul meu ... Nu mai downloadeaza noul continut si-l afiseaza doar pe cel OFFLINE din pc .... Inca nu stiu de ce, nu e de la Cache, nu e de la Cookies ( care oricum nu au legatura cu asta ) am gloit si folderul de OFFLINE Files si de TEMP tot ... Si tot nu vrea sa incarce din prima ( trebuie sa insist de 5 - 6 ori )

                          Comment


                          • Reinstaleaza si preia setarile din internet explorer.
                            alea bune.
                            scoate firewall...Chiar daca nu e recomandat
                            http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                            Comment


                            • Ar trebui un RSS facut cu topicul asta

                              Comment


                              • @crisneg: aia a fost primul lucru care l-am facut ... La urma am scat de toate pluginurile ... La urma am zis hai sa vad daca e aceeasi problema si cu opera si la fel si opera la fel si IE6 si IE7 ... E ceva mult mai naspa ... Ramasite de la ultimul incident ... Trebuie un Windows nou si se rezolva problema ...

                                @cannabys: da ... Ar merge un rss la tot forumul ar fi ceva mai simplu :P ... Dar la threadul asta si la cel cu intalnirile de sambata un rss ar fi "obligatoriu".

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google