Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De vre-o 2 zile ma tine la pat o gripa...Lasa ca recuperez cand voi avea ocazia!
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Ma nene, tare rau buburuza... Uite-asa as vrea sa i-o trag vreunui increzut cu beamveu, cu Ligheanul de 200cp, motor RS... Tare as vrea sa vad mutra unui bizon de-asta...
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Da da......ffff tare goanga aia mica....iar rasta man....dement frate....sa scoti capota de pe masina, si sa umbli cu slicuri dupa tine? Suuuuuper tareee!!!
        Bemveu, 2006, 530 turbodiesel 20.000E.....lighean 1.4 mpi, 9000E ......... fata unuia cu bmveu, cand ii da fum un lighean cu motor RS.........PRICELESS!!!

        Last edited by gionik; 19 August 2008, 08:42.
        sigpic

        Comment


        • Filmu cu trabantuuuuuu cine a facut e rugat sa-l dea mai departe

          Comment


          • O sa-l pun eu pe iutub...A fost prea caterinca aseara...In special cu reno-ul si cu trabantul.....MEGA caterinca....SUPER loganisti !

            Comment


            • Eu zic ca baietelul ala trotilat n-avea ce cauta la volan, putea fi urit... Ce incredere aveau pretenarii lui de-i stateau in fata masinii
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Corect, fff bine zis.....Daca scapa trabantu de sub control, cred ca iesea cam nasol, mai ales ca parcarea era un pic aglomerata. Oricum, bine ca nu s-a intamplat nimica de genul asta, si pana la urma am avut parte de o seara reusita!!

                P.S. Pretenarii lui cred ca aveau incredere in masina, si nu in el

                Last edited by gionik; 19 August 2008, 11:36.
                sigpic

                Comment


                • Trabant under construction:))

                  Comment


                  • Si totusi unde este filmul? ... Hai laur ca stiu ca filmai, vezi ca am id de mess in profil

                    Comment


                    • Da da......Ffff tare goanga aia mica....Iar rasta man....Dement frate....Sa scoti capota de pe masina, si sa umbli cu slicuri dupa tine? Suuuuuper tareee!!!
                      Bemveu, 2006, 530 turbodiesel 20.000E.....Lighean 1.4 mpi, 9000E ......... Fata unuia cu bmveu, cand ii da fum un lighean cu motor RS.........PRICELESS!!!


                      @gionik: Tin sa t anunt ca era 3000 turbo benzina.....Si nu costa decat 20.000"cred 50000" si reanault 5 motor 1.4 turbo nu costa 9000 costa 2 masini la 3000 una buna una de piese) si diferenta de pret cred ca isi cumpara un tir de renault 5))
                      :baoum:Stock sunt, stock raman..:baoum:pana la gratar:sunbathing:

                      Comment


                      • Ce bine se distreaza lumea

                        Comment


                        • Originally posted by teC MCD View Post
                          Da da......Ffff tare goanga aia mica....Iar rasta man....Dement frate....Sa scoti capota de pe masina, si sa umbli cu slicuri dupa tine? Suuuuuper tareee!!!
                          Bemveu, 2006, 530 turbodiesel 20.000E.....Lighean 1.4 mpi, 9000E ......... Fata unuia cu bmveu, cand ii da fum un lighean cu motor RS.........PRICELESS!!!


                          @gionik: Tin sa t anunt ca era 3000 turbo benzina.....Si nu costa decat 20.000"cred 50000" si reanault 5 motor 1.4 turbo nu costa 9000 costa 2 masini la 3000 una buna una de piese) si diferenta de pret cred ca isi cumpara un tir de renault 5))
                          Corect. Eu oricum preturile le-am pus asa orientativ.....Ca la ora aia dimineata nu stateam sa caut pe net cat costa una si alta, si mai ales ca ala a mai bagat ceva bani in bemveu, dupa ce l-a luat.

                          sigpic

                          Comment


                          • Orientativ........In seara asta ceva?????
                            :baoum:Stock sunt, stock raman..:baoum:pana la gratar:sunbathing:

                            Comment


                            • Eu nu mai apuc sa ma insor in ritmul asta Daca cumva ies motorizat trec pe acolo, asa in control, daca ies cu bicicleta si nevasta, atunci iar trec, pt ca ala este traseul de plimbare. Dar nu promit nimic!!

                              sigpic

                              Comment


                              • Dai capota jos si nu t mai recunoaste.....Era orientativ......Poate se strange si ceva in seara asta? Ce ziceti....Mai aveti chef?
                                :baoum:Stock sunt, stock raman..:baoum:pana la gratar:sunbathing:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google