Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S-ar putea ca diseara sa va vad fetele...Simpaticilor Ma primiti cu swiftul ?? :|
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Te primim, cum sa nu, numa sa apari, si evident sa ai la tine bunadispozitie!!!

      sigpic

      Comment


      • O port cu mine mereu D e indispensabila !
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Va salut din suceava baieti. Inima moldovei(bucovinei) nu se stie nici acum ))
          nu cred ca voi ajunge la intalnirile pe care le faceti voi....Si nici sambata .....
          mi scusi...
          http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

          Comment


          • Aduce baiatu' pozitiileeeee!!!!
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Mai nou la gratare apar si locomotive

              Comment


              • Originally posted by Thejock3r View Post
                S-ar putea ca diseara sa va vad fetele...Simpaticilor Ma primiti cu swiftul ?? :|
                Vi cu supozitoru ala prin dulapioare ( la marime ... Dar la performante se cam inverseaza rolurile ... )

                @dsign: ... Saru'mana

                P.S. ... Am spalat si eu masina dupa vro 3 saptamani, nu de alta da aseara am fost la prasit cu ea ... mi-am pus la punct pogoanele de pamant

                Comment


                • Originally posted by dsign View Post
                  Aduce baiatu' pozitiileeeee!!!!
                  Ataaaat....Saru'mana barosaneee....Fara numar fara numar fara numar....De la barosanu dsing

                  sigpic

                  Comment


                  • Am primit un telefon, si tre sa ma duc sa ajut un prieten, asa ca in seara asta am sa intarzii nitel, dar de venit, tot vin.

                    sigpic

                    Comment


                    • Intr-o ora plec de acasa

                      Comment


                      • Mai fratilor,de ce nu spuneti ca sa mutat razboiul din georgia la noi!Pai sa mi stea inima cand a bubuit toba omului
                        tare de tot aseara mai ales omul cu berlina rosie,putere,adrenalina la maxim

                        Comment


                        • Da ... Putere si adrenalina ... Daia a parcat-o pe scuar

                          Comment


                          • Foarte frumos aseara, din nou o intalnire nocturna reusita, sper sa pun si eu pozele cand ajung acasa

                            Comment


                            • Curgea adrenalina de sub capota daciei rosii

                              Comment


                              • Cui ii place trocariciul meu rog un vot pe http://fia-gt.sport.ro/
                                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google