Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu m-as baga....incerc sa apar.....dar nu promit nimica. Poate se mai baga si altii!!

    sigpic

    Comment


    • Speranta moare ultima!
      Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

      Comment


      • As venii si eu ... dar nu situ cand imi vine masina

        Comment


        • Hai mai silviu dai un tel si iti va spune(e magic)
          Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

          Comment


          • Daca e sa ne adunam pe undeva in seara asta, va rog frumos sa-mi dati si mie un sms/apel/telefon......orice, numa sa ma anuntati si pe mine. Merci!!!

            sigpic

            Comment


            • pai..daca continua tot asa cu zapada...distractie mare o sa fie diseara
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • diseara ceva? haide-ti baietii la un cerculet.....diseara sunt prezent daca e ceva...gionik,thejock3r daca e ceva astept si eu un beep
                bafta si multa zapada pana diseara....
                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                Comment


                • Avand in vedere ca maine vreu sa purced spre Piatra Neamt, si bineinteles ca nu imi doream sa ninga.........evident....ninge....si ninge rau, nu asa cum suntem obisnuiti in Buc. Sa privim totusi si partea plina a paharului.....ce facem domle disearaaaaa????

                  P.S. Boby....daca e sa se stabileasca ceva, te anunt.

                  sigpic

                  Comment


                  • la cum ninge acum o sa fie o mare fleoscaiala!daca e ceva poate ies si eu!
                    "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                    Comment


                    • Cum ramane pt seara asta? Ne imbracam bine si ne incumetam sa iesim din case, in cautare de patinoare? Sau stam cuminti la caldurica?

                      sigpic

                      Comment


                      • Poate sa cautam ceva frescaraie ca patinoare slabe sanse foarte slabe.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • eu m-as baga la o samanta
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • la ce-i afara nu cred ca avem ce sa facem....
                            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                            Comment


                            • vreo actiune in seara asta?
                              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                              Comment


                              • ramanem pe faza ! daca se strange lumea...dc nu ? ;)
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google