Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • in seara asta baieti sunt la carol , cine are chef de iesit , acolo ne gaseste.

    Comment


    • bv baietzii...........daca nu beam ceva eram primu v-a asteptam
      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

      Comment


      • Daca e sa mergem mai repejor si sa facem intreceri pe autostrada as vrea sa stiu si eu dinainte ca sa vin cu alta masina... la mine in masina o sa fim 4 si cei 75 de caluti o sa faca cu greu fata... Daca vad ca oamenii pe aici nu vor sa mearga in coloana, din nefericire nu o sa mai vin cu un Logan, ci cu alta masina... Daca tot e sa nu mergem in coloana de ce nu plecam separat? Eu unu prefer sa merg incet si sigur, plec prima oara cu voi undeva si merg ca sa ma simt bine... Prefer sa ajung la distractie si nu sa aprind lumanari pe drum... Daca mergem in coloana o sa ne facem remarcati, 100%, daca alergam ca bezmeticii nu o sa fim decat cate unu cu Lighean care o arde in fitze! Ca sa merg o sa trebuiasca sa imi dau peste cap toate planurile, o sa imi iau liber de la serviciu (pe mine o sa ma coste vreo 5 mil taiate din salariu cele 2 zile libere) si tare mult as vrea sa iasa ceva frumos... sa merite sacrificiul.
        sigpic

        Comment


        • sinx , sunt mai mult decat sigur ca o sa fim ordonati , majoritatea decide , chiar daca este pe autostrada sa se alerge unpic nu cred ca este o problema , ptr ca cei care vor inainta unpic sper sa simta si sa incetineasca ptr ca cei ca mine sau ca tine sa ajunga din urma .

          ramane de stabilit mai departe , prefer o plimbare linistita cu viteze legale si show cat mai mult . vreau sa depasesc coloana sa o filmez si pe urma sa intru inapoi si tot asa .

          Comment


          • atunci o sa vin si eu!
            sigpic

            Comment


            • punete in lista !

              Comment


              • sunt deja;)
                sigpic

                Comment


                • ora tarzie , si clientu stresant din fata mea scuze

                  Comment


                  • As avea o rugaminte! faceti un topic cu lista spre brasov! si care cu cine merge! si cine merge cu prietena! sa stim sa facem un calcul! mentionez ca este esential sa cunoastem toate detaliile! daca aveti nelamuriri va stau pe mess! sirchirie
                    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                    Comment


                    • asa cum am fost alaturi de voi cand au venit prietenii de la Mioveni, tare mi-as dori sa fiu si acum. Inca nu ma pot pune pe lista, lucrez in ture, nu stiu exact cum pic.
                      Nu se va supara nimeni daca in ultimul moment ma voi alatura si eu...
                      Urmaresc aceasta organizare si nu-mi vine sa cred ce bine merg lucrurile, avem un SKANDAL in mare forma, fiecare detaliu il analizeaza, sa multumeasca pe fiecare.
                      Bravo frate, un adevarat organizator

                      Comment


                      • Sorine, ne-ar parea bine si daca nu esti pe lista, dar apari fix la locul de intalnire....nu este nicio problema...cel mai important este sa reusesti sa vii cu noi

                        Lista updatata.....ca ramasese la cateva pagini in urma. Am sa trec lista asa cum era, si fiecare o updateaza in functie de numarul de persoane cu care vine, asta ca sa-l lamurim si pe bezme.
                        Bineinteles....aceasta lista reprezinta numarul de masini, care vor fi in BV duminica, pe 1 Martie....acum....daca pleaca careva de sambata....treaba lui....dar sa fie duminica la apel.

                        1. gionik + 1-2 preteni
                        2. Laur
                        3. Stuke
                        4. Andreea_13
                        5. Dan_MCD + fata
                        6. Bezme + fata
                        7. Felix + Andrei
                        8. Miezu
                        9. Alex21
                        10.skandal + fata
                        11.Vitriol
                        12.Stanlei ( Razvan)
                        13.Eu4yas (Cristian-Paul) B - 31 P A U
                        14.sinx
                        15.Phanthom (Dan)
                        16. Dsign
                        Si sper sa mai continue lista....

                        Daca am ratat pe careva, daca am mai mancat vreo litera ceva......updatati voi lista. Ideea este sa nu ramana pe pagina asta, si sa uitam de ea. Aceasta lista ar trebui sa fie updatata periodic(daca cineva se retrage, sau daca mai apare cineva).

                        sigpic

                        Comment


                        • 1. gionik + 1-2 preteni
                          2. Laur
                          3. Stuke
                          4. Andreea_13
                          5. Dan_MCD + fata
                          6. Bezme + fata
                          7. Felix + Andrei
                          8. Miezu
                          9. Alex21
                          10.skandal + fata + 1 sau 2 ( posibil + un lancer )
                          11.Vitriol
                          12.Stanlei ( Razvan)
                          13.Eu4yas (Cristian-Paul) B - 31 P A U
                          14.sinx
                          15.Phanthom (Dan)
                          16. Dsign

                          ma ofer sa iau pe cineva in masina MOCA in functie de locurile limitate pe care o sa le am disponibile pe lista este pana acum ZIA , de la care astept raspuns , mai este un loc liber.

                          Comment


                          • Ofer eu alta idee ... Hai sa ne mutam in alt thread ( ca nu ne costa nimica ) ca vine sfarsitul de saptamana si se incurca lista de Brasov cu zilele de joi, vineri si sambata ( defapt am furat-o de la Bezme )

                            Comment


                            • 1. gionik + 1-2 preteni
                              2. Laur
                              3. Stuke
                              4. Andreea_13 + catalin
                              5. Dan_MCD + fata
                              6. Bezme + fata
                              7. Felix + Andrei
                              8. Miezu
                              9. Alex21
                              10.skandal + fata + 1 sau 2 ( posibil + un lancer )
                              11.Vitriol
                              12.Stanlei ( Razvan)
                              13.Eu4yas (Cristian-Paul) B - 31 P A U
                              14.sinx
                              15.Phanthom (Dan)
                              16. Dsign

                              Comment


                              • Corect FOF-ule......bine punctat cu update-ul la tine....jos palaria!!!

                                Silviu.....pot sa spun ca este o idee ff buna, mai ales ca mai deviem nitel, cu planuri de drumetie, etc.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google