Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pfoaaa, decat am dat noroc cu voi sh-atat? Am venit, am lasat-o la Carol cat mai aproape de voi, dupa care am dat si eu o tura sa vedem si noi daciile alea mai vechi (deh suntem si noi fani) iar dupa 5 min cand sa vin si eu la ai mei, nema nimeni, decat a mea parcata. In fine mi-a placut atmosfera de la Carol pe parcurs, mi se pare ca a fost mai slab ca data trecuta. In rest din LoganClub m-am mai intalnit cu B 53 SDP care se mai uita si el pe ici-colo. Ma gandeam eu ca o sa plecati la Cet dar nici chiar la 10 fix, data viitoare sa-mi lasati si mie un nr. de tel, daca mai patesc ca azi macar sa va sun. Oricum mi-au placut berlinezele, imi doresc si eu una
    Last edited by aleXpeed; 7 February 2009, 01:52. Reason: am omis o cratima :D
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • A fost frumos aseara, cam putina castiune, dar de cat de loc, bine si asa.
      Multumiri lui skandal, pt scandalul de la carol, pozili de la carol, si semintele si apa de la cet.

      Pacat ca a fost praduita scticla aia de apa, de acel domn respectabil de la cet.

      In alta ordine de idei, vb lui stanley, facem si noi o combinatie pe 1 Marie 2009? Mergem la Brasov?Care este doritor, sa se anunte, poate ne strangem si noi cateva masini.

      sigpic

      Comment


      • se mai pune problema de mers la brasov.
        dar mai bine discutam direct pe topicul lor , sa nu ne dea fault aici.

        Comment


        • ce "hartist" eram in Ford-ul ala ) Old School taicaaaa!
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • am fost si eu ieri la carol era lume multa pe la 11 jumate dar loganistii 0
            laureate 1.5l, albastru marin

            Comment


            • la 11 deja eram la CET.

              Comment


              • aici nu se da fault.
                dincolo......DA.
                deci facem o mica organizare pt un BRASOV?
                deschid un thread nou?
                http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                Comment


                • Nu este nevoie de un thread nou zic eu. Se stie ca vin asta seara. Punctul de intalnire este IKEA si recomandat ar fi pe la ora 10 sa fim acolo ( cam asta am inteles eu ).

                  Comment


                  • Nici eu nu cred ca trebuie un topic nou.In ceea ce priveste drumetia la Brasov, am ami vb cu oamenii si la intalnire.Din cate stiu eu pana acum, suntem:
                    1. Eu
                    2. Laur
                    3. Stuke
                    4. Anreea_13
                    5. Da_MCD
                    6. Bezme
                    7. Felix
                    8. Miezu
                    9. Alex21
                    10. .......si sper sa ne mai adunam cativa.Daca am gresit, va rog sa modificati/adaugati la lista.

                    In legatura cu fulgerul din seara asta, am inteles 22-22.30...am sa vin si eu.


                    sigpic

                    Comment


                    • Prezent si eu in seara asta.

                      Comment


                      • sefule vezi ca furi literele de la oameni ...

                        Comment


                        • cred ca o sa apar si eu diseara !
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Valeu.....cred ca era de la foamea pe care o aveam. Acum ca sunt satul, observ ca nu mai am probleme din astea

                            sigpic

                            Comment


                            • Deci a ramas la ikea pana la urma la 22:30?

                              Comment


                              • Repet, un numar de telefon se poate ca sa va sun daca mai dispareti dintr-o data?
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google