Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da cum l-a lovit ? Ce s-a intamplat ?
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • Imi pare rau sa aud ca ti-ai lovit masina,Laur. Sper ca nu este grav.
      Dar in alta ordine de idei.....se face ceva nseara asta? Se iese pe undeva?Daca se iese, dati-mi si mie un sms/apel....ceva, ca eu plec acusica de acasa, si nu stiu daca am sa mai apuc sa verific forumul.
      Merci!!!

      sigpic

      Comment


      • care vine in seara asta la CET ?
        la ora 10:00 , pana acuma vin eu , stuke , si laur
        avem si actiune, sper.

        Comment


        • Hai sa mai iesim din case..ca vine primavara acum. Cica la CET e soare...am auzit eu la radio

          Comment


          • Gata domle.....daca zici ca este soare....atunci.....imi iau crema de plaja, sezlongul....si-am plecat spre CET.
            Ne videm acolo!!

            sigpic

            Comment


            • Eu imi iau pijamalele, perna cu ursuleti, paturica cu ursuleti si ma culc ... sunt rupt de somn.

              Comment


              • da...pacat ca intre timp a inceput ploaiea..a stricat tot.
                alta data...
                bine ca am gasit locuri la OMV ))

                Comment


                • am si eu cont facut pe forul asta dar e prima data cand intru si as vrea sa vin si eu la intalniri...am un logan 1.6 16V....imi poate da cineva dintre voi mai multe detalii despre ora si locul intalnirilor?

                  Comment


                  • ai date transmise pe PM !
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • unde inghetam diseara?

                      Comment


                      • daca nu ploua..o luam strategic..: Kiss..Cet etc Poate ninge :d
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • un cet pe la ora 19 , un kiss pe la ora 21 , si o oprire de incalzire la ora 22:30 pe la o cafenea ....

                          Comment


                          • Skandal, nu esti funny .....ce naiba....sa stii ca pana se ajunge la cafele in cafenele.....tre sa ingheti nitel , nu asa usor....se intalneste lumea pe la un 21.30-22 la kiss, sau cet...in functie de ce stabilesc majoritatea, se ingheata nitel...se sta la barfe , etc, si abia apoi se merge prin cafenele....asta in cazul in care nu apare ceva mai palpitant.
                            Acum, asteptam sa vedem cine si la ce ore apar. In cazul meu, nu pot sa promit nimica momentan.

                            sigpic

                            Comment


                            • nu sunt eu organizator , am propus una din orele astea si locul cu continuitate ...

                              si da stiu ca nu sunt funny da` eu maine nu am cum sa ajung si chiar ar fi o treaba sa iesim in seara asta

                              Comment


                              • la 19... lumea abia iese de la munca la ora aia.
                                tot asa o sa ramane..la 10 kiss , si vedem de acolo traseul...
                                dar daca ploua ....nu stiu cati ajungem si la kiss

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google