Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • buna dimineata

    si pana la urma unde ne vdm ? CAROL sau CET?

    Comment


    • haide fratee , iar carol ?? e aglomeratie acolo..galagie..
      mai frumos la cet , mai vezi o linie , un fum , una alta.

      Comment


      • o linie de tramvai , un fum de autobuz

        Comment


        • @stanlei_82 Placerea a fost de partea mea....ma bucur ca am reusit sa va ajut sa nu inghetati.

          Stabiliti un loc de intalnire, si o ora, iar in ceea ce ma priveste pe mine, imi dau silinta sa ajung si eu.
          La Carol....mda este cam multa glomeratie, si multa lume nebuna.
          La CET, ie mai frig, vine garcea, daca in Buc e soare, acolo ploua.....dar parca este mai bine de cat Carol.
          Pe Kiss....ar fi o combinatie, dar acolo o ardem exclusiv semintari si barfitori!!

          sigpic

          Comment


          • Ma faci sa rosesc Eu4yas Macar in plasa sa fiu tare ) Te asteptam diseara !

            So , as zice Carol prima data si daca se impute treaba o ardem la Cet(si asa la 10 nu prea e lume la cet. Doar nu veti vrea sa stati 10 ani intr-un loc?
            Mi-am dat cu parerea doar...nu ma impuscati
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Thejock3r sustin ne mai plimbam si noi , e pacat sa mergem doar la CET ,
              eu la ora 21 am sa fiu la carol , unde va vedeti voi la ora 22 vin si eu ...

              CAROL ... CET.

              Comment


              • Cosmine, nu incetezi niciodata sa ma uimesti!! Ar trebui sa iti treci acolo la profil Thejock3r - The Master of All Knowledge (Thejock3r - Intelepciunea intruchipata)

                Sugestia ta este cea mai buna alegere posibila, mai schimbam decorul, ne mai plimbam nitel, ffff buna sugestia. Cred ca ti se trage de la sticla aia de aseara!!!

                sigpic

                Comment


                • vezi cand toti vreti sa fiti mitza baston? diseara.. hai altceva decat cet.. ca se lasa racoare... si nu am de unde sa-mi iau papa )
                  sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                  Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                  Comment


                  • ok..atunci ramane la 9 la carol ?
                    bezme..pune si tu filmele de ieri pls.

                    Comment


                    • Deci la 9 la Carol ? ... la 8:30 o sa fiu acolo cu 2 pungi de seminte

                      Comment


                      • Deci ramane la 21 la Carol si apoi la 22 o taiem spre Cet?..se anunta actiune la cet.

                        Comment


                        • Cine a dat acest anunt ?

                          Comment


                          • dvl-ul din Carpati ) Ohh..jenica ..ce de texte ai in tine ) As fi vrut sa ma trec Thejock3r - The Master of All Knowledge , dar nu mi-au acceptat adminii cererea )

                            Deci..gata..vin la intalnire..sa vad cu ce masina :-??
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • in cinstea semintelor ...
                              Attached Files

                              Comment


                              • Ce ziceti dragii mei, ne vedem la Brasov pe 01.03.2009?
                                Ar fi frumos!!!!! Parerea mea!
                                Ms de atentie!
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google