Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ai impresia ca fac propuneri zilnic ?
    ce trebuie sa te ratoiesti la mine asa ?
    si din partea mea care am facut propunerea,e corect asa,cine vrea sa dea curs e bine venit,cine nu nu,la fel dau si eu curs locatiei unde e aprobata cu unanimitate
    sigpic
    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

    Comment


    • nytule, problema este ca nu faci propunere , ci ca impui locatie unde iti e tie bine !
      daca ai fi facut propunere era chiar ok , e si normal sa va propuneti intre voi locatia cand nu se stabileste de catre mine sau skandal.
      si nu , nu sufar de grade precum crezi... , dar asa mi se pare normal.

      Comment


      • maine va intalniti pe undeva?
        sunt si eu prin bucuresti da mai mult de un 19-20 nu stau ca tre sa revin acasa.
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • ai tu impresia asta ca am impus,propuneti voi,ca de aceea v-am ales,sa numai iasa discutii
          sigpic
          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

          Comment


          • De acord cu NYT-ul ! Asa pot spune si unii care vin din alte colturi ale bucurestiului ,ca zona kisseleff e aproape de altii si de aceea propun doar acolo . si de cand cu frig-ul asta nu ar fii interesant sa trecem la o locatie cu pereti deasupra capului?
            Interactive Design Lights & Sound <- click

            Comment


            • sunteti de acord sa se faca un program al intalnirilor ?

              EX: Luni - kiss
              Marti - 23 august
              Miercuri - etc ...

              astept propuneri pe PM si stabilim vineri ce si cum , nu are rost sa fac cu vot si sa voteze si cei care nu ajung deloc la intalniri

              Comment


              • o idee foarte buna ! ... eu propun pt vineri seara carol/constitutiei sau cand este prea frig Helin .
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • Originally posted by vyp75 View Post
                  maine va intalniti pe undeva?
                  sunt si eu prin bucuresti da mai mult de un 19-20 nu stau ca tre sa revin acasa.
                  nu cred ca iese nimeni la acele ore.
                  Originally posted by AGENTUL NYT View Post
                  ai tu impresia asta ca am impus,propuneti voi,ca de aceea v-am ales,sa numai iasa discutii
                  mai nytule , tu postezi si nu sti ce postezi ? eu asa deduc din postarile tale , uitate atent prin ele.
                  nu trebuie sa intru eu sa postez mereu locatia , cand puteti sa auto-propuneti voi , nu sunt deacord insa cu impusul locatiei asa cum ai facut tu , fiindca este aproape de tine.
                  Originally posted by pirvu_alex View Post
                  De acord cu NYT-ul ! Asa pot spune si unii care vin din alte colturi ale bucurestiului ,ca zona kisseleff e aproape de altii si de aceea propun doar acolo . si de cand cu frig-ul asta nu ar fii interesant sa trecem la o locatie cu pereti deasupra capului?
                  kiseleff-ul a fost contestat mereu , dar v`a ramane locatia baza a intalnirilor.
                  pe timp pe frig ne putem vedea la real , chiar acum cateva saptamani s`a tinut acolo.

                  Originally posted by Dany_DNY View Post
                  o idee foarte buna ! ... eu propun pt vineri seara carol/constitutiei sau cand este prea frig Helin .
                  vineri oricum asa se proceda .

                  Comment


                  • Eu sunt PRO pentru intalnirile in locurile cu pereti deasupra capului adica o parcare subterana in sezonul rece.


                    Parerea mea este ca e mult mai bine decat sa stam afara in frig si intalnirea sa nu tina mai mult de jumatate de ora.

                    Nu am o preferinta a parcarii.

                    Cu programul nu o sa se rezolve nimic.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • toata lumea e pro ,pe timp de ger e bine undeva la caldura.
                      vedem , sunt mai multe parcari subterane , real vitan , afi cotroceni...etc
                      cine mai stie locatii , sa posteze.
                      Last edited by CataFOF; 3 November 2011, 01:24. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • O parcare in care sa stam linistiti fara sa se ia cineva de noi ca stam acolo.

                        Eu nu propun Real desi acolo nu avem probleme pentru ca o sa spuna lumea ca e aproape de mine. Eu vin oriunde numai sa fie mai cald si sa nu bata crivatul.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • Originally posted by CataFOF View Post
                          toata lumea e pro ,pe timp de ger e bine undeva la caldura.
                          vedem , sunt mai multe parcari subterane , real vitan , afi cotroceni...etc
                          cine mai stie locatii , sa posteze.
                          ...Sun Plaza, pentru ca e aproape de mine si este cald cum trebuie). Eu vin fix cand pot insa vineri sa ramana ca si pana acum Carol/Constitutiei & Helin daca se ingroasa gluma cu frigul.

                          Nu era nimeni la Kiss la ora 23:20.. vanam lumea pe la 1 Mai si am zis sa trec pe la Kiss. Acum vad ca era alta locatie oricum.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • bai baiatule am impresia ca ai ceva personal cu mine,poate a fost prost formulata propunerea,eu n-am obligat pe nimeni sa vina unde am zis eu si de cate ori am zis la 23 nici prin gand nu mi-a trecut ca e aproape de mine,eu am dizal si orice locatie mie imi e convenabila,cred ca tu te oftici ca vii din 1 Mai la 23 si hai sa incheiem discutia ca deja o dam in altele
                            ca drept dovada nici nu am mai iesit la nici un 23 sa nu iti faci tu impresia ca formez eu vreo bisericuta,propune tu ca deaia te-am ales co-organizator
                            sau vb lui skandal,face-ti un sondaj si sa stabiliti
                            Last edited by AGENTUL NYT; 3 November 2011, 06:56.
                            sigpic
                            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                            Comment


                            • tare ma oftic , d`aia azi intalnirea v`a fi la Kiseleff de la ora 21:00 !

                              Comment


                              • Dau si eu o fuga la kiss ca e aproape de mine, si dupaia poate un helin ca e in drumul meu spre casa

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google