Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pana la urma mai iese cineva afara ?

    Comment


    • un afi in seara asta ??

      Comment


      • Salut baieti, eu va propun un alt loc de intalnire, tot in sectorul 6 in parcare la Shoping Militari, ( Practiker, C&A, Takko, Adidas, Aushan, kiabi, etc). Este suficient spatiu pentru tot ce vreti si nu cred ca vor exista probleme.....
        Megane II faza II 1.5dcI K9K

        http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

        Comment


        • Originally posted by geo_ultras View Post
          un afi in seara asta ??
          vine si je! copilu te iau la plimbare?

          Comment


          • @iguana. Asa se gasesc multe locatii, asa cum au mai fost propuse de multe ori pana acuma, singura problema este ca bucurestiul este mare si nu cred ca cei care stam in zone de genu pantelimon, balta alba, tei ne convine sa traversam bucurestiul pentru a ajunge in parcare la MSC. De asta existau cele 3 locatii centrale: Kiselef, Carol, Constitutiei. Plus cele 3 adiacente: Parcare real vitan (la caldurica) 23 August si Parcare Ikea pentru cerculete iarna.

            La fel de bine se pot propune alte locatii: Sun, City mall, Arena, Kaufland etc.

            Haideti daca chiar vrem sa ne vedem sa incercam sa ramanem la locatiile stabilite inainte. Si daca chiar vrem si alte locatii "calde" de iarna sa ne mai gandim la una doua parcari acoperite cu access usor pentru toti membrii LCB.

            PS: Imi cer scuze pentru ieri ca am propus o locatie si apoi nu am mai zis nimc. dar nu am mai avut access la net de pe la ora 3 si nu am apucat sa anunt ca nu mai pot sa ies. Nyt-ule dau o bere pentru asta.
            Last edited by ToranagaSama; 17 November 2011, 17:04. Reason: Automerged Doublepost
            Super Oferte Accesorii Logan

            Comment


            • pentru mine si afi e departe, e aproape in cealalta parte a bucurestiului fata de colentina ....
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • vin si eu la AFi , cu ocazia asta imi fac si eu repozitionarea bucselor la caldura.

                Stiu , este departe Samy , dar le imbinam , azi afi , maine real vitan , poimanine nu stiu udne si tot asa , le luam prin rotatie. deja o singura locatie nu este ok , din punct de vedere a zonelor unde locuiti fiecare.

                Comment


                • Tocmai de aceea Carol, constitutiei si kiselef au fost stabilite ca locatii cat de cat centrale.
                  Super Oferte Accesorii Logan

                  Comment


                  • ok , de saptamana viitoare ne intalnim la kiseleff si la carol , prin rotatie !

                    Comment


                    • Si pe la Real ca e cald si bine acolo. Ca daca stam numai afara se sparge repede gasca.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • Cand am propus locatia, ma gandeam la spatiu si lipsa problemelor (jandarmi, paznici, politie etc ). Recunosc pentru mine ar fi cat de cat aproape ( aceeasi dist ca si afi de altfel), insa pe vremea asta nu prea se merita .
                        Megane II faza II 1.5dcI K9K

                        http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

                        Comment


                        • Nu-i o problema, probleme cu paznicii pot aparea in orice parcare de mall sau centru comercial, asta nu nu impiedica sa fim consecventi si sa nu mai incercam si alte dati.

                          @SDP - oricum se sparg repede gastile de obicei, ca e mult prea noapte pe afara la ora aia.
                          Super Oferte Accesorii Logan

                          Comment


                          • Originally posted by B-53-SDP View Post
                            Si pe la Real ca e cald si bine acolo. Ca daca stam numai afara se sparge repede gasca.
                            pai ce facem , o luam de la capat ?
                            cum unii sunt nemultumiti ca afi este departe , exista si inversul referitor la real vitan , asa ca sa impacam si varza si capra , facem kiseleff si carol .

                            anii trecuti cum stateam afara pe frig ? si chiar mai mult de ora ; cand mergeam la real ori se lucra la masini (ceea ce rar se mai vede si se ajuta printre noi), ori vineri seara sau in week-uri.

                            Comment


                            • Si totusi, in seara asta unde?

                              Comment


                              • am zis mai sus !
                                AFI Cotroceni ora 21:00 !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google