Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca doreste sa ma ridice si pe mine cineva din Baicului,mi-as dori sa merg si eu,dar nu prea am motorina,las un nr de tel. 0764.555.610
    sigpic
    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

    Comment


    • Fu frumos , zona roz , ambiental , la maneca scurta , real aproape...o sa mai facem intalneli la Afi.
      cine vrea 200gr de tinte ?

      Comment


      • Eu v-am zis...
        Event planner

        Comment


        • Ataaaaat!



          Azi la AFI vin si eu, caci stau la 10 min si ma pot deplasa


          ne vedem diseara!
          In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

          Comment


          • vezi sa nu vi degeaba
            daca nu se anunta nimeni , ai sanse mari sa fi singura pe acolo .

            Comment


            • eu o sa fiu in zona pentru orice eventualitate
              In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

              Comment


              • vin si eu
                Interactive Design Lights & Sound <- click

                Comment


                • apar s eu pe la 20,30 in drum

                  Comment


                  • hai ca poate apar si eu...mai vine careva?fac cinste cu un suc
                    Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

                    Comment


                    • dam si noi o fuga
                      sigpic

                      Comment


                      • daca tot ne strangem la AFI ... nu mergem intro seara la o cursa cu kartu ?
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • Afi este cea mai proasta locatie. De ce ?

                          In primul rand este foarte mare si destul de complicata.

                          A doua este faptul ca nu ne-a lasat sa stam la zona roz. A venit un nene care ne-a luat la suturi ca nu avem voie sa stam acolo.

                          Deci am fost dezamagit de locatie.

                          Cele spuse le pot confirma Ghiauru si razvan_neo.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • O zona buna de stationare si foarte calduroasa este in afi la subsol, intrarea de la IMAX, cum se coboara rampa, in stanga si iar stanga pe gang, e o zona de parcare destul de libera si in care se poate sta si inclusiv "bricola" la masini
                            Super Oferte Accesorii Logan

                            Comment


                            • aseara mai aveam putin sa o dau in fata scunselea cu seful pazei,ne asteptau 5 in zona roz si nu le lasau sa stam acolo!

                              Comment


                              • asta nu e o problema , si la kiseleff ne mai dadeau afara jandarmii , si la carol ne`a mai fugarit politia , la fel si ikea cu paznicii...deci nu e un capat de tara.
                                Sigur s`a intamplat ceva , de erau pusi pe goneala.
                                tin minte ca erau copii aia bucurosi de scartaiau rotile si faceau galagie...posibil din cauza unor astfel de specimene.
                                Toranaga , spune culoarea care este pe zona aia , ca e mai usor de gasit asa...
                                la zona roz cum cobori rampa , mergi capat , faci stanga si dai in zona roz.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google