Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ploua, nu mai vin...

    Comment


    • Bah!Unde sunteti?La biblioteca nu e nimeni dintre noi,la ora asta.

      Comment


      • am fost, cred ca ai ajuns imediat dupa ce am plecat noi

        Comment


        • Un rond diseara?
          Can't touch this !

          Comment


          • Facem. Stergem praful.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • sa iti iei casca ! ii dam lu marx in cap cu ea
              Can't touch this !

              Comment


              • Aveti vrreunul diagnoza sa imi verificati si mie ceva la masina?
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • Avea Marx sau CCD-u'.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • Rond sa fie
                    sigpic

                    Comment


                    • Cred ca ajung si eu..

                      Sent from The Middle Ages using witchcraft!
                      "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
                      Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

                      Comment


                      • Dacă mâine 24.10, plouă, se strange lumea? Vre-o subterană ceva? Intreb ca să știu cum îmi împart timpul.
                        My turbo lag, give your MPI, a chance

                        Comment


                        • La Sun Plaza, parcarea de la -1 e inchisa de aproape o sapatamana. Lucarari de modernizare / renovare / maciuci albastre.
                          Accesul e permis doar la -2, insa la -2, parcarea e destul de full de masini chiar si in timpul unei zile din cursul saptamanii la ore "decente" (adica nu seara dupa 17-18). Mai exact, astazi, par examplu.

                          Maine fiind vineri (seara) si anuntandu-se vreme de kkt...you do the math!
                          Asa ca io zic ca ar fi indicat sa luati in calcul alta "subterana".
                          Last edited by Kojak; 23 October 2014, 18:50.

                          Comment


                          • Am fost eu la mall vitan, acum cateva zile, și cum n-am mai fost de mult timp pe la mall-ul ala, am coborat la subsol mai mult decât am avut nevoie, cred ca era -1 (sub parter)...era complet goala parcarea aia. Asta, în timpul săptămânii.
                            My turbo lag, give your MPI, a chance

                            Comment


                            • Originally posted by Kojak View Post
                              La Sun Plaza, parcarea de la -1 e inchisa de aproape o sapatamana. Lucarari de modernizare / renovare / maciuci albastre.
                              Accesul e permis doar la -2, insa la -2, parcarea e destul de full de masini chiar si in timpul unei zile din cursul saptamanii la ore "decente" (adica nu seara dupa 17-18). Mai exact, astazi, par examplu.

                              Maine fiind vineri (seara) si anuntandu-se vreme de kkt...you do the math!
                              Asa ca io zic ca ar fi indicat sa luati in calcul alta "subterana".
                              de ce nu veniti la Afi Palace, ca poate "ma risc" si eu si de mare, slava Domnului....

                              Comment


                              • In AFI n-au voie masinile cu GPL arunca-i-as in aer sa-i zbor.
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google