Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

    Ceva interesant in seara asta? Un Kiseleff ceva? Un cico? Sau o "ardem" cuminti pe la casele noastre?

    sigpic

  • #2
    O ideea buna cu Kiseleff /.....Cred ca o sa fiu si yo acolo mai tarziu....Sa iti arat masina gionik ........ Ce am vb la zoo sa pus in aplicare).....Vb acolo pe la 10 e bn.....ID MEU: dan_teican.,.....Intra pe mn ....V-am pupat
    :baoum:Stock sunt, stock raman..:baoum:pana la gratar:sunbathing:

    Comment


    • #3
      Vecine, unde anume pe Kiseleff va intalniti?
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • #4
        Salut vecine....Ne videm in parcare aia de pe kiseleff, pe partea dreapta, de obicei inainte de semaforul de la Pta. Victoriei. Te asteptam acolo?

        sigpic

        Comment


        • #5
          Gata...Vin sa semnez condica
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • #6
            Beton....Eu cred ca o sa ajung kiar inainte de 22....Sper sa vina mai multa lume ... Daca nu...Ata ete...Ne descurcam noi si asa in numar mic.

            sigpic

            Comment


            • #7
              Hai ca vin si eu ... Asta asa ca am lipsit ieri :P

              Comment


              • #8
                FF tare, incepe sa se adune lume usor usor....Bun asa!!Hai, hai....Care mai doreste, care mai pofteste?


                sigpic

                Comment


                • #9
                  NU mai am timp sa ajung si am si "consumat" ceva...

                  Comment


                  • #10
                    La naiba....las TWeetY, o sa avem grija ca la urmatoarea intalnire nocturna, sa te anuntam din timp.

                    Last edited by gionik; 3 August 2008, 21:20.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Bai..Iar nu ma anunta si pe mine nimeni.
                      gionik azi m-ai sunat cand eram la snagov acolo intre femei fara complexe....Dar acu seara cand ne intalneam noi baietii nu....Sa trag concluzia?
                      http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                      Comment


                      • #12
                        Am net am net am net

                        Aseara am fost doar Eu, Dan, Gionik si Darkside :P ... Ne-am prostit putin, am admirat noi "tenesi" a lui Dan ... Un mec micut si ne-am carat acasa

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by crisneg View Post
                          Bai..Iar nu ma anunta si pe mine nimeni.
                          gionik azi m-ai sunat cand eram la snagov acolo intre femei fara complexe....Dar acu seara cand ne intalneam noi baietii nu....Sa trag concluzia?
                          Cristi, imi pare rau de neintelegere......Dar pe la 21-21.30 ti-am scris pe messenger + ca tu la ora aia trebuia sa fii la gratar cu baietii, si mi-am inchipuit ca nu ai cum sa ajungi ;) . Intr-adevar, puteam sa iti dau un tel dar imi pare rau ca nu mi-a trecut prin cap , dar eu mi-am inchipuit ca esti la gratar.
                          Cum ai putea crede ca a fost ceva intentionat? Ce naiba.....Suntem oameni, amici/prieteni...Nu se fac chestii din astea.

                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Una peste alta, a fost frumos asa ad-hoc
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • #15
                              Intalnirea Loganistilor Bucuresteni In Diferite Locatii NEoficiale

                              Postati aici si sa fim CLARI: Nu e vorba de liniute, "Cumparaturi" si alte activitati ilegale!
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google