"Sherpăria", gospodărie internațională. Program non-stop, 09:00 - 12:00

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi aduc aminte ca se difuza duminica pe la pranz, iar eu nu prea stateam acasa duminica.

    Midnight Caller si Maddie and David, se difuzau sambata seara.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Asa e, duminEca dupa-amiaza il difuzau, pe la 17-18.
      Mergeam cu ai mei parinti la niste vecini ca sa-l vedem cu totii, cu mic, cu mare.
      Aveu televizor cUlor (celebrul Telecolor), nu alb-negro si pa lampchi ca al nostru (Venus).
      Si noi copchii, ne mai aruncam cate un uochi sa vedem cum mai sufera Isaura
      Atata smiorchaiala ca-n filmu' ala, rar am vazut.

      Da, Midnight Caller era f. fain. Imi placea mai mult decat Maddie & David.
      Last edited by Kojak; 2 July 2014, 14:42.

      Comment


      • Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuperba!!!

        Rick doing an extended version of the opening theme to a very cool but short lived TV series in 1988 called "Midnight Caller" which starred Gary Cole (Bill L...


        sau ASTA, va uitati?

        This is the Ultimate Quantum Leap intro available because it's high quality, and more importantly because I edited out the episode clip, which changed from s...
        Event planner

        Comment


        • La Quantum Leap nu ma uitam pentru ca invatam dupa masa si se difuza la ora 17:00 (pe Pro TV).

          Cea mai tare coloana sonora din toate timpurile si din tot universul, e asta: https://www.youtube.com/watch?v=qZxLXuFfPvM

          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • Tin sa precizez ca sunteti intr-un total OFFtopic, mai alex RoGzana.
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • Total de acord!

              Propun BAN Roxana!!!
              Event planner

              Comment


              • Originally posted by vitriol View Post
                Cea mai tare coloana sonora din toate timpurile si din tot universul, e asta: https://www.youtube.com/watch?v=qZxLXuFfPvM

                Nu poci ca sa zic ca-i cel mai tare soundtrack ever, da' oricum, de cand am vazut filmu', cam prin '94 sau '95, mi-a ramas pa creer melodioara, si-mi place si acu'.

                Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                Comment


                • La concursul de seriale prafuite, ma inscriu si io cu 2 bucati:

                  Vengeance Unlimited

                  The Pretender.

                  Comment


                  • Mi-au scapat ambele, ce post le diuza si in ce perioada?

                    Comment


                    • Originally posted by Kojak View Post
                      Nu poci ca sa zic ca-i cel mai tare soundtrack ever, da' oricum, de cand am vazut filmu', cam prin '94 sau '95, mi-a ramas pa creer melodioara, si-mi place si acu'.

                      http://www.youtube.com/watch?v=LqjktVjkrFk

                      Melodia lui Kusturica o stiu de mult timp, acum trebuie sa vad si filmul care din trailer pare foarte tare !
                      Si sa nu uitam de Seinfeld, cel mai tare serial de comedie dupa parerea mea, urmat indeaproape de Married with Children ( Familia Bundy ). Eu ma uit din nou la Seinfeld, sunt pe la sezonul 2.

                      Comment


                      • Nu rata filmu', e deosebit, in felu' lui.

                        In rest...absolut de acord cu ultimul tau post.

                        M.A.S.H., iarasi mi-a placut f. mult la vremea cand l-a difuzat pro tv-u'.

                        Comment


                        • Pffff la filmul ala QUANTUM LEAP chiar mā uitam. Acum aș vrea sã mă teleportez cu loganul în timp ca să fac plinul cu benzină, de pe când era 2,3 lei litru))

                          Comment


                          • Mariane, poate vrei sa zici un 2500-3000lei (vechi) cat era la inceputu' lu' '98. Cam astea-s primele mele preturi prinse la pompa la benzina premium regular.
                            Bine, si puterea de cumparare era mult mai mica...100 dolari / leafa era un un salar bun la vremea aia.

                            Comment


                            • Originally posted by ROY View Post
                              Aham ,ii mai trebuie vro' 2-3 luni de acomodare , cred ...... )))
                              Sunt perfect acomodat si foarte fericit pentru fiecare secunda departe de cloaca aia, doar am iesit din Romania in fiecare an in ultimii 7-8 Ca pestele in apa sunt....ca meduza si ariciul de mare in Pacific!
                              Last edited by PCH; 2 July 2014, 19:51.

                              Comment


                              • Ca Roxana in VIJELIE/GRINDINA/TORNADA/RUPERE DE NORI, esti!
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google