"Sherpăria", gospodărie internațională. Program non-stop, 09:00 - 12:00

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ionbumbu
    replied
    Originally posted by Kojak View Post
    Cineva sa inchida taraba si sa stinga lumina aici!
    pentru cine isi mai aduce aminte de loozaru nesimtit kojak,mistocarul,prieten cu moderatorul Vitriol care l-a scapat de banare definitiva de cateva ori cu ani in urma odata ban dat de Skandal si alta data cand il jignise pe Dany cu LoganCup albastru de curse, zicea ca este patron al Daciashop si ca schimba ala piesele din cutii
    a migrat pe softpedia unde abereaza cu sucees. I-a tampit pe aia

    chiar el era gavarit,ura limba rusa si urss-ul.

    Leave a comment:


  • Eu4yas
    replied
    Aaaaaa, ia uite ma )))

    Leave a comment:


  • PCH
    replied
    Nu măi, HODOROGII dorm la ora asta!

    Leave a comment:


  • Niki
    replied
    Sherparia, dormiț', mah?

    Leave a comment:


  • Eu4yas
    replied
    Raus

    Leave a comment:


  • Kojak
    replied
    Cineva sa inchida taraba si sa stinga lumina aici!

    Leave a comment:


  • planetara
    replied
    Normal ca da ,dar s-au mutat pe fb la ciumpalaci!

    Leave a comment:


  • PCH
    replied
    Mai trăiți mah?! ))

    Leave a comment:


  • Ivan Marian
    replied
    Îți dau eu una din patru,,,poate se potrivește)

    Iar e praf aici de 5 degete.

    Leave a comment:


  • vitriol
    replied
    Cineva cu 1.4/1.6 MPI care ma poate ajuta 10 min cu bobina de inductie de pe masina lui?
    Am niste intreruperi la relanti si nu vreau sa cumpar bobina noua, apoi sa-mi dau seama ca e de la altceva.

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    E toti pe fusuri diferite..

    Leave a comment:


  • vitriol
    replied
    Nici femeia de serviciu n-a mai trecut pe aici. E praful de 3 degete.

    Leave a comment:


  • Kojak
    replied
    Sau cu cine poate!

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    Fiecare cum poate!

    Leave a comment:


  • Ivan Marian
    replied
    Doamneeeeeeeeeee,,,,de doi...DOI,,,DOi anișori nu s-a mai scris pe aici...Așa ceva?
    Mai trăiți mah ???

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google