"Sherpăria", gospodărie internațională. Program non-stop, 09:00 - 12:00

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PCH
    replied
    FCD in ADN. Sa sune careva in anumite cartiere MARGINASHE ale capitalei sa verifice anumiti indivizi, sa nu fie CORENTATI din cauza dozei de bere (posirca) infipte in plasma...fuge ambulantzele mai ceva ca la cazul COLECTIV ca le zvacneste PIPOTZICA. Hai, v-am pupat!
    Attached Files
    Last edited by PCH; 22 November 2015, 23:32.

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    Ai fost facut pioner la maternitate, de stii de juramant?

    Leave a comment:


  • aleXpeed
    replied
    Credeam ca a depus juramantu' suprem cu atatea explicatii :| .

    In rest, totu-i in regula, doar s-tem' sherpi.

    Leave a comment:


  • Niki
    replied
    Originally posted by dsign View Post
    Stimati tovarasi gospodari

    Permiteti-mi sa ma autodenunt. Am suparat proletariatul !




    Ma voi autopedepsi, voi executa munca in folosul colectivitatii solcialiste pentru tot restul vietii mele de pionier.
    Fă-te, bă, om!
    Marș la spovedanie, ACUM!!!


    Singura frustrare pe care o am acum este legata de faptul ca pantofii ma cam strang.
    A, și mai taie-ți unghiili!
    Last edited by Niki; 20 November 2015, 11:09.

    Leave a comment:


  • vitriol
    replied
    Pe mine m-a impresionat postul lui Mihai pana la lacrimi si inapoi.

    Dizaine, fii, mai nene, uom, las-o dreacu de treaba! Ranesti suflete nevinovate pacilea...

    Leave a comment:


  • dsign
    replied
    Bani mo, nu plastic!

    @matheoo, imi vine a plange de emotie!

    Leave a comment:


  • matheo66c
    replied
    Dizaine,noi te iertam,dar sa fie ultima oara !

    Leave a comment:


  • skd_ozenel
    replied
    10 bani sau o ciunga la folie pastilata?

    Leave a comment:


  • dsign
    replied
    N-am nevoie de UN ban, am nevoie de mai multi!

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Ban !!!!

    Leave a comment:


  • dsign
    replied
    Stimati tovarasi gospodari

    Permiteti-mi sa ma autodenunt. Am suparat proletariatul !




    Ma voi autopedepsi, voi executa munca in folosul colectivitatii solcialiste pentru tot restul vietii mele de pionier.

    Leave a comment:


  • skd_ozenel
    replied
    Doamne fereste. Le creste salaru' la unii de p'aci de o sa se duca cu roaba la bancomat.

    Leave a comment:


  • Fanez
    replied
    Originally posted by mr.K View Post
    Din lipsa de ocupatie, asteptam sa ajunga Passatu' la pret de Logan.
    Sa nu fie invers.

    Leave a comment:


  • PCH
    replied
    Ce e ala Passat? Parca o "masina" :| N-am mai vazut una din aprilie, cand am fost in Romania )

    Leave a comment:


  • Fanez
    replied
    Citez: "Într-un alt raport, din anul 1956, cu privire la primirea şi executarea contribuţiei în muncă, în vederea reparării drumurilor comunale, se face referire la acţionarea în jude-cată a 33 proprietari de atelaje din Peştiş, care nu au pus la dispoziţia autorităţilor atelajele proprii, necesare pentru această lucrare."
    D-asta n-avem autostrazi.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google