"Sherpăria", gospodărie internațională. Program non-stop, 09:00 - 12:00

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • matheo66c
    replied
    mergi si viziteaza neshte parcuri ,te pup mah !! ))

    Leave a comment:


  • PCH
    replied
    Ce mai faceti mah, munciti?! Munciti, muncimeatzi....nu vedeti mah ca munciti degeaba, fara spor?! Hai...va salut din orasul asta prost, aveti grija de buzunarele voastre )

    Leave a comment:


  • skd_ozenel
    replied
    Originally posted by Niki View Post


    'trăiț!
    Mă scuzaț dă întârziere!

    Dunarea e destul de scazuta din ce stiu, nu am mai ajuns pe la Zimnicea de vreo doua luni. Programul bac-ului nu este afectat, functioneaza normal.

    Cand pleci la vacantzatziki?
    mersi de info, uite ca nu ma batuse niciodata gandul ca e pe net treaba.
    inca nu stiu. pe 17 incepe conjé-ul...

    LE: aaahaaaahaaaaaa abia acum am vazut ca e site ".bg"
    Last edited by skd_ozenel; 7 August 2015, 14:15.

    Leave a comment:


  • Niki
    replied
    Originally posted by aleXpeed View Post
    V-au intrat buzunarele-n moarte clinica? i-de' capu' vostru.
    Originally posted by Eu4yas View Post
    Mai aveti ceva in frigidere?
    Praduitorilor, v-ati DELEGRAT de la mic-dejunu' ala CORECT cu caviar la borcan d-ala... stiti voi, de mananca saracii gem din el... da caise, prune, ce mai creste prin copaci...

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    Ma poate lamuri cineva daca e adevarat? Am citit undeva ca Teleorman e singurul judet in care oamenii isi trec in testament cu cine voteaza dupa ce mor.









    Te lamureste Dragnea.
    Last edited by Niki; 7 August 2015, 12:00.

    Leave a comment:


  • Eu4yas
    replied
    Mai aveti ceva in frigidere?

    Leave a comment:


  • aleXpeed
    replied
    V-au intrat buzunarele-n moarte clinica? i-de' capu' vostru.

    Leave a comment:


  • Eu4yas
    replied
    HahahHhahahhahaha! Ce praduitor ba frate!

    Leave a comment:


  • Niki
    replied
    Fii cuminte PRADUITORULE, ca daca iti dau mintea mea ti-o ia corpul razna!

    Leave a comment:


  • Eu4yas
    replied
    Ai grije ca dau drumu CORECT la caini dupE tine.

    Leave a comment:


  • Niki
    replied
    Invidiosule, vorbesc hainele de pe tine in turceste, bah!

    Leave a comment:


  • Eu4yas
    replied
    Va miros palmele a autobuz bah! Praduitorilor!

    Leave a comment:


  • Niki
    replied
    Ti se pare. Ce, suntem germani ca sa lucram in week-end?

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Mi se pare mie sau ati dat drumul la santier pe aici?

    Leave a comment:


  • Niki
    replied
    Originally posted by Eu4yas View Post
    Hai noroc, ce faceti bai praduitorilor? Ati dat drumu la sprit corect?
    Bai saracule, asa ca-n a 5-a zi de uichend, totul e locul lor, pa barosaneala corecta cum ne place noua, la miliardari. Hai, te pup, ai grija de corpul tau dezordonat!


    Originally posted by skd_ozenel View Post
    care este starea dunarii domnu' ? BAC-ul mai traverseaza?
    Originally posted by skd_ozenel View Post
    domnu Niki?
    'trăiț!
    Mă scuzaț dă întârziere!

    Dunarea e destul de scazuta din ce stiu, nu am mai ajuns pe la Zimnicea de vreo doua luni. Programul bac-ului nu este afectat, functioneaza normal.

    Cand pleci la vacantzatziki?

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google