"Sherpăria", gospodărie internațională. Program non-stop, 09:00 - 12:00

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • skd_ozenel
    replied
    Ataaat! Doo-mi iau! Fara rugina si manualul micului bricolator de apa milenara in becuri. La pachet va rog. Un extra toping de nox se poate?

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    Originally posted by PCH View Post
    Ce mai făceți mah?! Dormiț? Munciț? Inaugurati autostrazi...��
    Din lipsa de ocupatie, asteptam sa ajunga Passatu' la pret de Logan.

    Leave a comment:


  • skd_ozenel
    replied
    Demolam autostrazi. Aduc astia azi refugeez? Ma duc repede sa prind loc in fata.

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Asteptam REFUGIAȚÎ

    Leave a comment:


  • PCH
    replied
    Ce mai făceți mah?! Dormiț? Munciț? Inaugurati autostrazi...😂

    Leave a comment:


  • aleXpeed
    replied
    RoGCSZanooU', hai la Bucuresti cu ploaia aia .

    Leave a comment:


  • skd_ozenel
    replied
    In capitala mondiala a mirosului de groapa de gunoi nu ploua neam. Dar macar e racoare.

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    Dupa ce sta ploaia...

    Leave a comment:


  • skd_ozenel
    replied
    gospodari, ati pregatit situatia la zi cu terenurile arse de arsita?

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    E Universal 650... Ca tractorul

    Leave a comment:


  • skd_ozenel
    replied
    pentru ce granulatie?

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Vand BALTAG pentru spart nisipul

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    Are plaje si la Marea Baltica/ Marea Nordului, doar ca trebuie sa stai cu hainele pe tine si sa priponesti cearceaful de tarusi ca sa nu-l ia vantu'.
    Last edited by mr.K; 11 August 2015, 11:21.

    Leave a comment:


  • skd_ozenel
    replied
    la mare la eforie sud!

    Leave a comment:


  • Eu4yas
    replied
    Sau sa mearga la mare! ))))

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google