"Sherpăria", gospodărie internațională. Program non-stop, 09:00 - 12:00

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • roxana22
    replied


    Salutare! Ti-ai adus aminte parola?

    Leave a comment:


  • sinx
    replied
    Salutate tuturor...


    Trimis de pe al meu Samsung A5 Duos folosind Tapatalk

    Leave a comment:


  • roxana22
    replied
    Nah... poftim...

    Leave a comment:


  • Eu4yas
    replied
    Raus ma !

    Leave a comment:


  • roxana22
    replied
    Lasa-l ca este, inca, in stare de soc...

    Nu are toate vorbele la el, vin sacadate...

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Originally posted by Eu4yas View Post
    Bah, sin city! Crau$$ sau mai bine mergi la odihna ca iar te tin aia inchis acolo 24/7 .
    Ce mah? Ti ai revenit din shocul zborului si ai inceput sa piui?

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    10-4 .

    Leave a comment:


  • skd_ozenel
    replied
    roger, roger....

    Leave a comment:


  • Eu4yas
    replied
    318

    Leave a comment:


  • skd_ozenel
    replied
    220 sau 380 V?,
    LE: a, da. 320

    Leave a comment:


  • Eu4yas
    replied
    Bah, sin city! Crau$$ sau mai bine mergi la odihna ca iar te tin aia inchis acolo 24/7 .
    Last edited by Eu4yas; 14 May 2015, 13:35.

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    Avem presedinte neamt, munceste el si pentru noi.

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Spre munca tovarasi!

    Leave a comment:


  • Eu4yas
    replied
    Eu?

    Pana in august mai am, dar pana atunci am vreo 3 plimbari. Tot la un circuit ma gandesc si eu, dar pe afara.

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    Suntem 3 in familie si aveam 3 pareri.
    Eu vreau un circuit prin tara, iar cu plaja o sa ne hotaram dupa.
    Tu unde ai fixat azimutul?

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google