"Sherpăria", gospodărie internațională. Program non-stop, 09:00 - 12:00

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu4yas
    replied
    Hai ca e week-end. Ne-auzim pe luni incolo, cand ai si tu timp .

    Leave a comment:


  • roxana22
    replied
    Adica cum adica?! :|

    Si tu ce te miri, mo', ca... * COmplectati voi!

    Leave a comment:


  • PCH
    replied
    Zici ca avem telepatie :| RAUS

    Leave a comment:


  • Eu4yas
    replied
    Iaaaaaa,

    Leave a comment:


  • roxana22
    replied
    Ceaţ făcut mo'? Ci e aici?

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Obscure!!!!

    Leave a comment:


  • skd_ozenel
    replied
    oniva? nous alons?

    Leave a comment:


  • Eu4yas
    replied
    Sa vie nemtii, rusii si americanii!

    Nu de alta dar sunt curios sa vad reactia francejilor daca vin astia.

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Sa vie rusii, daca sunteti aproape de iei!

    Leave a comment:


  • aleXpeed
    replied
    Tu cu aia de la FMI, faceti voi, dregeti voi, imbunatatiti voi... vin rusii pa' noi .

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    O sa va maresc pensiile, bah!

    Leave a comment:


  • matheo66c
    replied
    ce biblioteca e aicisha babaiatule !!

    Leave a comment:


  • aleXpeed
    replied
    Tu ce cauti pe net? Ti-ai luat lopata cu Wi-Fi?

    Leave a comment:


  • matheo66c
    replied
    facebook-ul nu va mai place...hai raus la zapada !!!

    Leave a comment:


  • Eu4yas
    replied
    Vorba astuia, incercam sa curat cosmelia cu 4 scobitori.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google