.
"Sherpăria", gospodărie internațională. Program non-stop, 09:00 - 12:00
Collapse
X
-
Adica cum adica?! :|
Si tu ce te miri, mo', ca... * COmplectati voi!
Leave a comment:
-
Sa vie nemtii, rusii si
americanii!
Nu de alta dar sunt curios sa vad reactia francejilor daca vin astia.
Leave a comment:
-
Tu cu aia de la FMI, faceti voi, dregeti voi, imbunatatiti voi... vin rusii pa' noi
.
Leave a comment:

Leave a comment: