"Sherpăria", gospodărie internațională. Program non-stop, 09:00 - 12:00

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • roxana22
    replied
    Domeniul meu de absentat sau cum?

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Voteaza varza, ca e despre bucatarie, domeniul tau

    Leave a comment:


  • roxana22
    replied
    Mi-as exercita dreptul, dar nush ce sa votez...

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Vand varza de china! Se poate folosi si la peticit prelata cort nunta! Raus!

    Leave a comment:


  • roxana22
    replied
    Nu i se mai spune Intunecatul ci Captain America!

    Si nu-l mai credeti ca, la cati cactusi stricati a mancat, are halucinatii!

    Leave a comment:


  • 827sam
    replied
    cam sus, o iei pe scari sau cu liftul ? ) dupa ce zice intunecatu inteleg c-o iei cu tramvaiul

    Leave a comment:


  • roxana22
    replied
    Cine draga? IO? Nu.

    Roxana de la 2, imi pare bine!

    Leave a comment:


  • 827sam
    replied
    roxana, esti pe interzis ?

    Leave a comment:


  • roxana22
    replied
    Prea filosofica intrebarea, pentru ora asta...

    Leave a comment:


  • sinx
    replied
    Cine esti tu? )

    Trimis de pe al meu Samsung A5 Duos folosind Tapatalk

    Leave a comment:


  • roxana22
    replied
    Ete'... mai apare cate unu' ratacit...

    Mai bine va faceti ca NU ma cunoasteti!

    Si bai nene, NU 41 l-am luat invers! Altu'... nici macar nush ce nr. avea... :|

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Vand bilet de 41 cu sensul corect

    Leave a comment:


  • 827sam
    replied
    e bine ca te stiu ei pe tine

    Leave a comment:


  • roxana22
    replied
    Stai linistit: nici eu nu mai cunosc pe nimeni

    *aproape

    Leave a comment:


  • sinx
    replied
    Am gasit-o notata pe o foaie ratacita. ;) Glumesc... momentan accesul meu la internet se contorizeaza cu 10 centi/minut asa ca forumul e ultima grija. In fine, ma gandeam sa vin si la o intalnire, dar mi-e ca nu ma cunoaste nimeni ))

    Trimis de pe al meu Samsung A5 Duos folosind Tapatalk

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google