"Sherpăria", gospodărie internațională. Program non-stop, 09:00 - 12:00
Collapse
X
-
I-a placut sa se joace DIN NOU cu primejdia. Am impresia ca e masochist.
Leave a comment:
-
Cine are un logan cu numarul de inamtriculare B 16 VEX ? Am vazut masina acum vreo luna in Predeal pe drumul catre cabana Susai. Vreau sa adresez cateva intrebari proprietarului. Astept PM.
Leave a comment:
-
Vinerea si-n week-end se trage cel mai tare
.
Luni-Vineri suntem la odihna
.
Leave a comment:

Leave a comment: