"Sherpăria", gospodărie internațională. Program non-stop, 09:00 - 12:00

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 827sam
    replied
    cotetzele sunt pe sosele

    Leave a comment:


  • Eu4yas
    replied
    In loc de cote, am citit coteTZE!

    Leave a comment:


  • 827sam
    replied
    sunteti offtopic

    niki, cum e cu cotele apelor dunarii ? ? ?

    Leave a comment:


  • Niki
    replied
    Pe uscat stau si tiganii. Raus!

    Leave a comment:


  • PCH
    replied
    Te-ai scos, consumi mai putina baterie => mai mult timp de stat in apa
    Last edited by PCH; 2 September 2014, 21:47.

    Leave a comment:


  • Niki
    replied
    Nu, e 4G.

    Leave a comment:


  • PCH
    replied
    Toate femeile imi spun asta...."ramai asa cum esti"...:|

    Apropo, e wifi in APA?

    Leave a comment:


  • Niki
    replied
    Ramai asa!

    Leave a comment:


  • PCH
    replied
    Sunt siderat!

    Leave a comment:


  • Eu4yas
    replied
    Ce discuti tu, nici ca vreau sa ma gandesc ce se face el.

    DrEacu l-a pus sa-si "puna" soft! Na acum.

    Leave a comment:


  • aleXpeed
    replied
    Deci cred ca e mai rau ca asta, nu-i poate stapani efectiv... https://www.youtube.com/watch?v=Ew6YwIN2IQc

    Leave a comment:


  • Niki
    replied
    Hahahahahahahahaha )))))

    Leave a comment:


  • Eu4yas
    replied
    Iti dai seama cat de incantat era de l-a luat valu' asa tare .

    Ce se face el la iarna? MOR!

    => winter mode - 23 de cai + 27 de bivoli!

    Leave a comment:


  • vitriol
    replied
    Terminati-va cu resoftarile astea ca dati naibii de belea. E mai bine sa ai 70 de cai pe care poti sa-si stapanesti, decat sa ai 90 si sa faca ei ce vor cu tine!

    Leave a comment:


  • Eu4yas
    replied
    Am trecut la Stage 2. E incredibil cum s-a schimbat mersul motorului, adica "simt" in pedala ca stapanaesc greu cei noua zeci si....de "taurasi" de sub capota. Pornirea Aerului conditionat nici nu este simtita. Consumul nu s-a modificat prea mult. Daca merg "bland" cu ea si cu AC pornit am in jur de 4.7% ca medie. Daca fac pe sportivul, si "ma dau la ea",ajung si la 8% !!...ca medie (asa arata calculatorul din bord), dar riscurile sunt mari cu celelalte componente ale motorului...cred eu. Fara AC pornit, am o medie de 4,5% in conditii de mers in oras amestecat cu mers la periferia orasului. Am testat la drum mai lung, (~30Km) fara AC, consumul a scazut chiar la 4,1%....
    Per total este foarte Ok, ...ramane de vazut la iarna, pe zapada si gheata, cum stapanesc cei nouazeci si...de "taurasi".
    Bai cum este acest post. Demential!

    Cand sunt trist il mai recitesc sa ma binedispuna.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google