"Sherpăria", gospodărie internațională. Program non-stop, 09:00 - 12:00
Collapse
X
-
Toate femeile imi spun asta...."ramai asa cum esti"...:|
Apropo, e wifi in APA?
Leave a comment:
-
Ce discuti tu, nici ca vreau sa ma gandesc ce se face el.
DrEacu l-a pus sa-si "puna" soft! Na acum.
Leave a comment:
-
Deci cred ca e mai rau ca asta, nu-i poate stapani efectiv... https://www.youtube.com/watch?v=Ew6YwIN2IQc
Leave a comment:
-
Iti dai seama cat de incantat era de l-a luat valu' asa tare
.
Ce se face el la iarna?
MOR! 
=> winter mode - 23 de cai
+ 27 de bivoli!
Leave a comment:
-
Terminati-va cu resoftarile astea ca dati naibii de belea. E mai bine sa ai 70 de cai pe care poti sa-si stapanesti, decat sa ai 90 si sa faca ei ce vor cu tine!
Leave a comment:
-
Bai cum este acest post. Demential!Am trecut la Stage 2. E incredibil cum s-a schimbat mersul motorului, adica "simt" in pedala ca stapanaesc greu cei noua zeci si....de "taurasi" de sub capota. Pornirea Aerului conditionat nici nu este simtita. Consumul nu s-a modificat prea mult. Daca merg "bland" cu ea si cu AC pornit am in jur de 4.7% ca medie. Daca fac pe sportivul, si "ma dau la ea",ajung si la 8% !!...ca medie (asa arata calculatorul din bord), dar riscurile sunt mari cu celelalte componente ale motorului...cred eu. Fara AC pornit, am o medie de 4,5% in conditii de mers in oras amestecat cu mers la periferia orasului. Am testat la drum mai lung, (~30Km) fara AC, consumul a scazut chiar la 4,1%....
Per total este foarte Ok, ...ramane de vazut la iarna, pe zapada si gheata, cum stapanesc cei nouazeci si...de "taurasi".
Cand sunt trist il mai recitesc sa ma binedispuna.
Leave a comment:

Leave a comment: