"Sherpăria", gospodărie internațională. Program non-stop, 09:00 - 12:00

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niki
    replied
    E vineri, nebunule, ai prins glas!

    Leave a comment:


  • Eu4yas
    replied
    Ia mai mergeti cum puteti bah!

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Pai e ditai continentul, nu o țărișoara :-"

    Leave a comment:


  • PCH
    replied
    Cu zeci de orase fantoma?

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Până ajungeți ca SUA

    Leave a comment:


  • PCH
    replied
    Cat de mult sa mai creasca bah? Ca tinem in spinare toti FOMETII Europii!

    Leave a comment:


  • Niki
    replied
    Farmacia inimii, Catenaaaa

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Du-te bah la munca, sa crească pib-ul Germaniei! Locomotiva Europii!

    Leave a comment:


  • PCH
    replied
    Din Marienplatz

    Leave a comment:


  • Edyyyy
    replied
    are careva idee . de unde imi pot achizitiona asa cevaaa
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Eu4yas
    replied
    Exact asta vorbeam si cu 2 colegi....Ferrari si Megane mai iau foc...

    Leave a comment:


  • Niki
    replied
    In loc sa apreciezi Meganu' ca se afla intr-o companie selecta, recte Ferrari, ca doar alea mai iau foc asa, pac-pac, tu stingi tu, faci tu, te duci tu...

    Leave a comment:


  • Eu4yas
    replied
    De fapt e o modalitate relativ noua de a lansa un model de masina .

    Daca eram in locul aluia stingeam singur focu' si ma duceam si peste pecehasi ca el se ocupa cu d-astea.

    Leave a comment:


  • 827sam
    replied
    supermasina lu` Pau
    tre sa fii supererou ca sa te salvezi pe tine dintr-o asemenea masina

    Leave a comment:


  • Niki
    replied
    Sunt, sunt!

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google