"Sherpăria", gospodărie internațională. Program non-stop, 09:00 - 12:00

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ca Darksid3 in USA si pau in corporatie

    Comment


    • In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Originally posted by Kojak View Post
        Mi-au scapat ambele, ce post le diuza si in ce perioada?
        Un singur post avea atunci bani. Tot ala unde te uitai la Seinfeld, Bundy. Antena 1 ii avea doar pe Mircea Badea si pe Teo, astia tineau loc de filme bune.
        Originally posted by PCH View Post
        Sunt perfect acomodat si foarte fericit pentru fiecare secunda departe de cloaca aia, doar am iesit din Romania in fiecare an in ultimii 7-8 Ca pestele in apa sunt....ca meduza si ariciul de mare in Pacific!
        ....ca neamtul in berarie.
        Last edited by mr.K; 2 July 2014, 20:52.

        Comment


        • Adu-l mah pe ala mic, ca e blondut, neamt direct!

          Comment


          • Ce sa aduca BAH? RAUS! Lasa-l sa fie stalpul societatii romanesti, viitorul patriei!
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Ala mic va merge un pic mai incolo de Nemtia, spre nord-vest.
              Stalpii societatii las' sa fie copiii premierului, vicepremierului....

              Poate bem o halba de Borsec cand trec prin zona ta, ti-aduc 2 baxuri.
              Last edited by mr.K; 2 July 2014, 21:25.

              Comment


              • Cu siguranta! Foarte bine faci! Nu-l lasa in Romania daca ai posibilitatea sa-i oferi un viitor in vest!

                Comment


                • Mie imi pare rau si de pisicile alea ca le-am lasat acolo
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • Deci mor! LESIN! CRAP! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHHAHAHAHAHAHAHHA HAHAAHHAAHAAAA

                    Comment


                    • Pai da mah, ala rosu a murit calcat de masina si aia alba a disparut. A mai ramas ala negru :|
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • Si eu dupa aproape 1 an pot sa zic ca m-am acomodat, dar sunt in continuare uluit de diferentele existente, in primul rand diferentele de mentalitate si de comportament. Unglaublich !

                        Comment


                        • Ce mah, nu va mai ajunge TARISHOARA aia? V-ati rascracarat pe tot globul asta! RAUS!
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Originally posted by noacyri View Post
                            Si eu dupa aproape 1 an pot sa zic ca m-am acomodat, dar sunt in continuare uluit de diferentele existente, in primul rand diferentele de mentalitate si de comportament. Unglaublich !
                            Diferenta este ca oamenii aia muncesc si au filozofia lucrului bine facut.
                            La noi pute de "smecheri", "sefi", "sefuti", "descurcareti" si cocalari.
                            Sa multumim comunismului ca ne-a invatat cum sa primim fara sa muncim.
                            Halal!

                            Comment


                            • Amin !
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • Sunt perfect de acord, si lucrurile astea nu se vor schimba curand. Tschuss !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google