Loganistii Bucuresteni pleaca la munte (si Nu Numai)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Unde mai exact este Bolboci ?
    daca esti amabil sa ne spui si nou ...Iti multumim

    Comment


    • #32
      Mergeti spre Moroieni si de acolo pe drumul spre Hotel Pestera...Daca vrei sa vezi cum e, cauta thread-ul "Avem o tara, ce facem cu ea" si printre ultimele posturi am uploadat eu niste poze !Drumul nu e greu accesibil insa este forestier si trebuie mers incet...Acum nu stiu cu zapada cum o fi pentru ca saptamana trecuta a fost inchis
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • #33
        Din pacate nu am cum samerg sambata asta!(imi cer scuze celor care i-am incurcat cu ceva)o lasam pe data de 13(la noi o sa fie cu noroc)!Sper sa fie o plecare in masa(vreau cel putin 10-15 masini)
        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

        Comment


        • #34
          Da , o lasam pe data viitoare , oricum zapada e pe duca.

          Comment


          • #35
            baieti haideti , care se baga la un munte ? sambata seara ?
            zpd este din plin.
            vointa sa fie
            astept propuneri

            chiar nu vrea nimeni la munte ?
            Last edited by CataFOF; 21 February 2009, 12:22. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #36
              pentru ca nu am putut pleca la Cluj, la regionala(NU probleme financiare), sorin_pss si ADI BAC s-au hotarat sa plece pe Transfagarasan. Am plecat de sambata , pe la pranz, am mers pe ruta Pitesti- Ramnicu Valcea- Calimanesti-Caciulata, unde am ramas peste noapte, dupa care, duminica dimineata am mers spre Sibiu- Transfagarasan- Curtea de Arges- Pitesti- Bucuresti. In total 620 km. O experienta de neuitat, vreme frumoasa, peisaje super.Eu , personal, as repeta iesirea de weekend, dar NUMAI cu arcuri stock.Un drum deplorabil, si acum ma dor oasele.
              Las pozele sa vorbeasca.......
              Attached Files

              Comment


              • #37
                frumos..cu stegulete..stikariti...organizati. Bravos domne!!
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #38
                  Suntem mandri ca facem parte din LOGAN CLUB BUCURESTI.
                  Asta e tot......asa ne-am si cunoscut...

                  Comment


                  • #39
                    deoarece s-a facut un drum la munte asa pe nepregatite, desi astea sunt cele mai frumoase plecari, ce ziceti daca ne punem de comun acord sa plecam intr-o zi la munte, dar ceva mai pregatiti? sa ne anuntam mai din timp si poate reusim sa fim ceva mai multi.........bafta
                    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                    Comment


                    • #40
                      tot spontan e mai frumos , nu sti ca socoteala de acasa nu are legatura cu aia de la piata ?

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google