Deplasari Ne-/anuntate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum a zis si Dan, unii lucreaza, eu nu , dar putem face week-end-ul dinainte si de 1 mai mai facem o susta cei care suntem liberi. Vedem noi unde, nu-i asa Foafo
    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

    Comment


    • asa ar fii ok
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • Originally posted by Mario Popa View Post
        Cum a zis si Dan, unii lucreaza, eu nu , dar putem face week-end-ul dinainte si de 1 mai mai facem o susta cei care suntem liberi. Vedem noi unde, nu-i asa Foafo
        Daaa , daaaa , daaaaa !

        Comment


        • Originally posted by CataFOF View Post
          Anu` astă dă 1 Mai ce facem ?
          stomacul meu se găndeste la aşa ceva...sau alceva asemanător.
          Mah,,dar ce stomac pretentios mai ai
          Facem una de chiar de 1 Mai,,,si una dupa 1Mai.

          Comment


          • VOtez si eu pentru petrecere de 1mai, sa fie cel putin ca anu trecut )
            Multi imi spun ca sunt nebun...
            Sincer? Nu credeam ca e asa vizibil...

            Comment


            • Rog un moderator sa faca un thred pentru iesirea 1MAI si eventual un vote pentru suma de bani care trebuie pusa de membru intre 10-50 ron. SI ASTA CAT MAI REPEDE, CA PANA VINERI SA FIE TOATA LUMEA PREZENTA SI CU CASHU. SAMBATA SE VOR FACE CUMPARATURI. PLECAM DE LA POLIVALENTA.
              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

              Comment


              • unde iesim ?

                Comment


                • gratar si poate ceva de pescuit, daca nu singura optiune pusnicul gratar, daca aveti alta locatie nu e nici o problema pentru mine.
                  Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                  Comment


                  • Eu propun sa mergem la valea iazurilor sunt vreo 35km pana acolo ... este 50 lei pt pescuit si avem loc si pt gratar !
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • Eu sunt pentru Pusnicu ...

                      Comment


                      • Tot pustnicul as zice si eu daca s-ar merge! Daca plecam de la poli nu e deja prea tarziu?
                        sigpic

                        Comment


                        • clar , o sa fie o mare adunare campeneasca la pustnicu la ora care vreti sa plecati.
                          nu mai bine sambata cumparaturi si duminica la prima ora plecarea ?

                          Comment


                          • ba pai sambata sa mergem la cumparaturi, duminica facem chermeza
                            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                            Comment


                            • asa da , e mai organizata treaba
                              Last edited by CataFOF; 23 April 2012, 13:24.

                              Comment


                              • si eu tot pentru duminica sunt, Belciugatele ?
                                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google