Deplasari Ne-/anuntate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma bag si eu la DNY ca tot se lauda ca are GPL si e mai moca

    Comment


    • Si eu la DNY ca e pe gaz, e Meridian, e Taxi, e MPI, are multe in comun cu taraba mea. Daca vin mai multi si sunt convins de lume poate vin cu Distrigazu'. Pana la noi ordine, pasager la GPL.
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • Ma bag si eu la Dny
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by aleXpeed View Post
          Si eu la DNY ca e pe gaz, e Meridian, e Taxi, e MPI, are multe in comun cu taraba mea. Daca vin mai multi si sunt convins de lume poate vin cu Distrigazu'. Pana la noi ordine, pasager la GPL.
          copchile , eu vreau cu tine , pune`o si pe andreea la socoteala.
          vreau cu taxi butan driver !

          Comment


          • Se schimba situatia, in cazul asta am fi in total 4 in masina daca vi tu si cu Andreea. N-am rovigneta dar facem.

            Distrigaz mobil dat flesh' 1.6 agitat.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • dat flash ca serpii trandafir au ofilit

              Comment


              • roxana , slabuta miscarea ! nu prea se mai inghesuie nimeni la plecari ... inchidem si thread-ul asta ? )

                Comment


                • Stai' ca mai sunt! Cand s-o mai aglomera!
                  Event planner

                  Comment


                  • ma bag si eu pe data de 24
                    Nu intotdeauna ce este frumos este si adevarat, dar nici ce este adevarat nu este intotdeauna frumos.

                    Comment


                    • Originally posted by skandal View Post
                      roxana , slabuta miscarea ! nu prea se mai inghesuie nimeni la plecari ... inchidem si thread-ul asta ? )


                      Si ma rog ce treaba are Roxana ca nu vine lumea? EDIT: Ce vina are Roxana?

                      24 e cam tarziu, e ajun, lumea sta in familie.

                      Dizain + LOWMatheo + inca doi pasageri. Merg numai pe benzen
                      Last edited by dsign; 21 December 2011, 11:27.
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • pai il las pe dsign cap de linie sa organizeze plecarea si sa se ocupe de zapada artificiala pentru lunete ! recomand plecarea in jurul ore 21:00 , locatia o stabiliti voi !

                        Comment


                        • Daca era 23 mai bagam 5 persoane, dar pe 24 sunt plecat
                          .. have fun

                          Comment


                          • Originally posted by skandal View Post
                            pai il las pe dsign cap de linie sa organizeze plecarea si sa se ocupe de zapada artificiala pentru lunete ! recomand plecarea in jurul ore 21:00 , locatia o stabiliti voi !
                            N-ai inteles nimic.


                            Dizain n-a zis ca se ocupa...

                            De unde si pana unde trebuie sa fie Roxana raspunzatoare pentru treburile noastre? Asta nu inteleg... Adica daca nu vine lumea, e Roxana de vina, sau cum?

                            In primul rand, Roxana nici nu a anuntat ca vine sau nu...
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Avand in vedere faptul ca majoritatea au optat pentru data de 24, haideti sa ramana 24 decembrie, ora 21.00, probabil Parcarea Kiss.

                              Roxana n-are nicio vina cu nimic, eu vreau sa va 'simteti' bine! NU mai faceti din orice un mic subiect de harta si, mai bine, pregatiti carnatii, sarmalele, vinul (pentru fiert)!

                              PS: eu doar am venit cu o idee Vreti sa stati acas', STATI ACAS'! Stiu pe cineva care s-ar bucura, in acest caz!
                              Last edited by roxana22; 21 December 2011, 11:35.
                              Event planner

                              Comment


                              • anul trecut tot pe 24 am plecat si am fost in jur de 45 pers inghesuiti in aprox 14 masini .

                                dsign , era doar o discutie intre mine si roxana ( la vedere ) , nu vad de ce sari asa oparit. cred ca pot sa am glume cu cineva de pe forum ... cat despre organizare .. trebuia sa spui doar o locatie . cat despre zapada artificiala .. parca matheo a fost vinovatul anul trecut ! nu mai fi asa sensibil ca faci riduri de tanar !
                                Last edited by skandal; 21 December 2011, 11:33.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google