Deplasari Ne-/anuntate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pana la urma la ce ora e plecarea ? si unde e locatia mai exact ????

    Comment


    • Plecarea se face de la kiseleff , ora 21:00 !
      hotarati`va daca vreti gratar sau nu , sa stiu ce fac.

      Comment


      • Eu speram sa gasim totusi o micarie. Pana facem micii se face 4 dimineata.
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • sa vina mosu! am zis! fofule se pare ca ai noroc...distrigazu zice ca se pune in miscare prezenta si euu! sa-l prindem pe mos ;)
          Attached Files

          Comment


          • Nu suna rau sa ardem un gratar..Alexe micu de la micarie nu are nici un farmec daca nu il faci tu asa la gratar sa-l simti si in plus ce esti pe plecat cu bilet de voie de zici ca se fac micii pe la 4 dimineata?? Cum se decide asa facem;)

            Comment


            • cine sta sa ne faca noua mici in noaptea de craciun? credeti si voi pe bune ;) ca noi am vazut ca e pustiu...ori de acasa ori deloc...

              Comment


              • Originally posted by CataFOF View Post
                Plecarea se face de la kiseleff , ora 21:00 !
                hotarati`va daca vreti gratar sau nu , sa stiu ce fac.
                si eu as fii pt gratar ... nu prea o sa avem unde sa mancam sambata noaptea fiind ajunul craciunului peste tot v-a fii inchis
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • Originally posted by Dany_DNY View Post
                  si eu as fii pt gratar ... nu prea o sa avem unde sa mancam sambata noaptea fiind ajunul craciunului peste tot v-a fii inchis
                  Are dreptate dany...Bine oricum se stie ca noapte la munte nu sunt deschise restaurante sau alteceva! Ma bag la gratar!

                  Comment


                  • oricum ne vedem sambata la poli si mai stabilim acolo ce si cum ... hai cu lista aia...

                    Last edited by skandal; 22 December 2011, 17:13.

                    Comment


                    • Este deschis un restaurant la munte, non stop ... cu preturi ok
                      Restaurantul Casa Noastra - Sinaia
                      In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
                      http://searchme71.blogspot.com/

                      Comment


                      • Mda.. pai dati-mi si mie un telefon cand plecati din Bucuresti ca ne vedem in dreptul Baicoiului.. ca pe-acolo o sa fiu eu in acea seara.. pe dreapta pe avarii..
                        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                        Comment


                        • Am 2 locuri disponibile in Sania Agitata. Echipata cu scaune, banchete, anvelope de iarna si lopata.
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Distractie placuta! Si sa faceti multe poze/filmulete

                            Din pacate, eu n-am sa ajung! Va urez, de pe acum, Sarbatori fericite, tuturor, si distractie maxima!
                            Event planner

                            Comment


                            • deci pana la urma cine merge sigur

                              skandal

                              Comment


                              • E CAM AIUREA....din ce in ce mai putini!!! vom stabili ori maine seara ori sambata....sa vedem cine si cum se va merge...e frumos cu gratar cum m am gandit eu dar daca se poate sa al facem intr o parcare ceva ca pe partie nu cred ca ne vor lasa....ar fi fain nu low cost un gratar...cum o fi sa fie acum...

                                cei care sustineau lista numai vin!!!
                                Last edited by valy_kpt; 23 December 2011, 00:57. Reason: Automerged Doublepost
                                http://www.loganclub.ro/forum/polish...-t43640p4.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google