Deplasari Ne-/anuntate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa da ...
    sigpic

    Comment


    • vremea se anunta perfecta
      Duminica apr. 29
      27°C / 12°C soare stralucitor

      Comment


      • Si eu sunt pentru Pustnicu. Acum ramane sa stabilim cum facem cu banii pentru cumparaturi. De fiecare data cand am fost s-a pus 25 ron de persoana si intotdeauna a ramas cate ceva, mai putin bere . Banii sa se dea vineri si sambata si apoi sa mergem la cumparaturi. Dar cu carnea cum vom face? O ia cineva acasa si o tine la congelator?
        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

        Comment


        • din cati participa la petrecerea campeneasca gandestete ca tot atatea fridigere gasesti. boss din bani astea de gratar se cumpara carne si suc, bautura v-a luati fiecare sau v-a combinati separat 2 cate 2.
          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

          Comment


          • a zis Dan care nu mai Bea

            De acord cu Dan , bani pentru mancare doar ...

            Comment


            • si anume cat ?
              sigpic

              Comment


              • Legat de Pustnicu,,,atentie,,, acolo ca se vor da AMENZI pe banda rulanta pt cei care vor mai face gratare acolo. Am vazut aseara la stiri ca zona aia este vizata de astia de la Garda de Mediu. Aici reportajul..... http://stirileprotv.ro/video/vacanta...legea/60569111

                Si atentie la POLITIE.... http://stirileprotv.ro/video/radare-...-mare/60569113

                Comment


                • hai sa facem o lista ...ca vad ca nu vrea sa ia nimeni o initiativa ... incep eu ..

                  1.Cosmin CGK + Cristina + .................
                  2.
                  3.

                  sa inteleg ca nu sunt doritori ...

                  mai sunt 2 variante de locuri ...
                  1.Complex Astoria la Snagov
                  2.Pe malul celalalt pe langa Castel Film este un complex (nu-i mai stiu numele)

                  ambele stiu ca percep taxa pentru intrare si au locuri amenajate pentru gratar
                  Last edited by cos_min_i; 25 April 2012, 11:03. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan Marian View Post
                    Legat de Pustnicu,,,atentie,,, acolo ca se vor da AMENZI pe banda rulanta pt cei care vor mai face gratare acolo. Am vazut aseara la stiri ca zona aia este vizata de astia de la Garda de Mediu. Aici reportajul..... http://stirileprotv.ro/video/vacanta...legea/60569111

                    Si atentie la POLITIE.... http://stirileprotv.ro/video/radare-...-mare/60569113
                    Ivan tu chiar ai ascultat toata stirea? Se precizeaza clar la pustinicu ca exista locuri amenajate de gratar .... dar din pacate lumea tot lasa mizerie in spate ... Din acest motiv platesti taxa samd ... la intrare. O sa vin si eu ... oriunde se va stabili.
                    B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                    Comment


                    • Costa 6 lei intrarea la Pusticu, in zona amenajata pentru gratare. Duminica trecuta am fost.
                      Trebuie sa mergeti de dimineata ca o sa fie full, se inghesuie toti in zona aia, Jandarmeria patruleaza.
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • mariane iar esti pe langa subiect si duci lumea in eroare , exista loc pentru gratare acolo .

                        Comment


                        • 1.Cosmin CGK + Cristina + .................
                          2.Catalin FUG + Teo + .................
                          3.
                          4.
                          5.
                          6.
                          7.
                          8.
                          9.
                          10.

                          Taxa e de 6lei/masina la pustnicul ... Darksid3 la unii romani n-ai ce sa le faci...
                          sigpic

                          Comment


                          • 1.Cosmin CGK + Cristina + .................
                            2.Catalin FUG + Teo + .................
                            3.bogddanel + anna
                            4.
                            5.
                            6.
                            7.
                            8.
                            9.
                            10.
                            Multi imi spun ca sunt nebun...
                            Sincer? Nu credeam ca e asa vizibil...

                            Comment


                            • eu mai am o propunere ...

                              Sa mergem la Mioveni unde am fost ultima data ...in padure ... ne grupam si mergem

                              Comment


                              • da , acolo merg , la pusnicu ma simt ca la Moll.
                                daca nu , fac acasa un gratar prelungit pe 2 zile si aia e.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google