Deplasari Ne-/anuntate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu frate, una-doua se ocupa Roxana... De aia m-am "oparit". Poate Roxana are alte planuri... Lasati-o sa respire.

    Voi dati ora si locul intalnirii, cine vrea sa vina, sa vina.

    Eu unul vin, cu placere. Voie buna va fi de la sine.
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • asa ma agitatule ! lasa ca distractie o sa fie !

      Comment


      • nu e cam tarziu totusi sa plecam la 21:00? ...
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • iti e teama ca nu-l prinzi pe mosu la 00:00 ?
          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

          Comment


          • Bai, nu mai pomeniti rautacisme cu Mosu' ca am aflat si stiu eu sigur ca EXISTA!!! Itaaaaaa...
            Event planner

            Comment


            • Tu stai acas'!
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • orcum e week !!! si e bine si pe la un ora 18;00 la kiss...sau la poli...si plecam de acolo

                deci eu propun asa;
                1. fiecare sa aduca ceva de acasa sa facem un foc de tabara{ca in poveste )} si un gratar copios!
                2.toate restaurantele vor fi rezervate sau inchise...(parerea mea}asa ca trebuie sa ne luam masuri de atac...
                3.putem cumpara vineri din real fiecare ce vrea...
                4. un gratar ne ar trebui (am 1 buc dar e f mic..)
                Last edited by valy_kpt; 21 December 2011, 15:02. Reason: Automerged Doublepost
                http://www.loganclub.ro/forum/polish...-t43640p4.html

                Comment


                • e bun un gratar in zeama dupa efortul de pe partie.
                  eu aduc gratarul , lemne , instrumente si ceva carne , cine se mai baga , sa aduca carbuni , carne , etc

                  Comment


                  • pun si eu la bataie o zapada artificiala pt luneta
                    24 sa fie....sa fie veselie
                    sigpic

                    Comment


                    • si unde vreti voi sa faceti gratarul ... eu zic mai bine sa ne oprim la o micarie ceva ... prea mare miscarea ..

                      Comment


                      • skandal ... stii bine ca nu e deschis nimic.... in acea noapte ... eventual doar cafea si un suc ...
                        B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                        Comment


                        • ok , ok ! cum vreti ... eu ma bag oricum dar nu vad ca si locatie unde sa frigem carnita !

                          Comment


                          • mda.. pai daca era pe 23 sera veneam si eu.. dar asa, pe 24 eu si salata de boeuf plecam din bucuresti )

                            Distractie Placuta pentru tot Mosu Rally Team si protejati-va (a se citi sa va puneti cauciucuri de iarna cand va dati pe curbe.. ce erotic suna) )))
                            REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                            Comment


                            • As fi mers si eu dar, sunt plecat din Bucuresti, asa ca va doresc distractie placuta si multa, multa zapada, pe partie.
                              Poate facem si prin ianuarie o iesire la Predeal, ca anul trecut, ca atunci voi putea merge sigur.
                              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                              Comment


                              • Originally posted by skandal View Post
                                ok , ok ! cum vreti ... eu ma bag oricum dar nu vad ca si locatie unde sa frigem carnita !
                                sus la 3 brazi dupa Predeal este un plai mare unde incap masinile si este si loc gramada sa faceti foc si gratar

                                eu am facut un revelion acolo in stilul asta. merge un gratar si un vin fiert la ciaun ...mama mama. doar sa nu bata vantu ca ma ingheata micii pe gratar

                                distractie si veselie garantata.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google