Deplasari Ne-/anuntate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu am cu cine....duceti`va pe litoralul nostru cel iubit

    Comment


    • iar eu nu stiu daca o sa pot chiar atat de devreme.. ca la mine banii vin cam dupa 15 .. deci daca suporta amanare, e ok.. daca nu, poate la anul..
      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

      Comment


      • da ..la anul

        Comment


        • O sa vorbim cel mai probabil sambata despre chestia asta, insa suna tentant rau, poate merg si eu cu Ana:d
          Multi imi spun ca sunt nebun...
          Sincer? Nu credeam ca e asa vizibil...

          Comment


          • se mai merge la gura portitei? Eu as putea in saptamana 23-29...
            sigpic

            Comment


            • da , se pleaca maine la pranz catre portita....
              la revedere

              Comment


              • Ok, deci ... noi 4 (Cata Fof, Andreea, Cami si eu) am fost in acest uichend la Gura Portitei.
                Ce ati ratat: apa marii "ciorba" de calda, partida de pescuit, frigiderul in nisip, caruia am uitat sa-i fac poza dar a tinut totul rece, focul de tabara si spectacolul lipovenilor, traversarile lacului Razem, sariturile in mare de pe topoganul hidrobicicletei si toate celelalte amintiri frumoase.
                Celor ce vor sa mai ajunga anul acesta le recomand sa nu rateze, e superb acolo. Apropo, este permis in zona libera a corturilor cu butelii. Am vazut cel putin 3 butelii normale si aragaze d-alea mici cu 2 ochiuri.

                P.S. : Am inregistrat si o premiera: prima stiuca prinsa de Catalin (reactia lui a fost bestiala, n-o pot descrie in cuvinte)
                Attached Files
                sigpic
                Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                Comment


                • nu pot sa zic decat perfect....pacat cu caldura....exagerat de cald pentru august.

                  Comment


                  • deci asa fata de pescar, nu prea vezi in fiecare zi... sa te bucuri de ea fof..
                    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                    Comment


                    • Vip3rutzule nu fi rau cu el. Pozele cu stiuca sunt facute la 10 dimineata si deja ne pocnise rau caldura. Poate la anul facem gasca si mai mare, luam barci si dam la peste pe canale.
                      sigpic
                      Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                      Comment


                      • Nu am fost rau.. omu se pricepe.. imi amintesc cat de mult m-am bucurat eu la prima stiuca, la primul somn si la primul crap oglinda .. anul viitor promit ca nu mai lipsesc..

                        p.s: sa te bucuri de ea = ..de stiuca.. nu de fata )
                        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                        Comment


                        • sambata dimineata plec pe transalpina .... ma insoteste cineva ? mai am 2 locuri in masina (pentru cei ce au arcuri si nu pot merge cu masina)
                          Interactive Design Lights & Sound <- click

                          Comment


                          • COMUNICAT DE PRESA

                            17 septembrie 2010

                            Asociatia M.A.M.E. va informeaza ca, incepand cu data de 17 septembrie 2010, pacientii din cadrul sectiei de Pediatrie a Spitalului Fundeni vor putea beneficia de un ecograf performant, in valoare de aproximativ 40.000 euro.

                            Ecograful este achizitionat de Asociatia M.A.M.E. de la producatorul GE Healthcare, prin reprezentantul autorizat MEDIST Imaging & Point Of Care, cu ajutorul tuturor celor care au oferit sprijin material in beneficiul campaniei „Atinge o Stea”.


                            Tocmai l-am primit, mentionez ca aceasta este campania din vara, la care ati participat si voi!
                            Event planner

                            Comment


                            • Duminica de dimineata ma duc la canionul 7 scari , este dupa predeal la timisul de jos(parca) si pe urma continui spre Bran la "ravasitul oilor" , o pastrama , un bulz etc.
                              daca e cineva interesat stie ce are de facut.

                              Comment


                              • deci ... ANUNT ! si propunere .. sau cum vreti voi ...

                                pe 24 decembrie .. un fulger la munte , plecare seara la 21:00 din kiseleff , cu directia sinaia pe partie ...
                                anuntati`va , sa veniti cu sanii , colacuri de W.C , ciolofan , etc
                                sa fie veselie !
                                Last edited by skandal; 15 December 2010, 20:30.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google