Deplasari Ne-/anuntate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci maine seara ... cine nu ajunge pana la 21:30 la kiss , ne prinde din urma

    locatia unde o sa ne oprim la munte este : Predeal , pe partia de langa telescaun .
    Last edited by skandal; 23 December 2010, 11:09.

    Comment


    • ba ba ba , intai oprim la petrom , sa alimenteste cu 5 ron pe litru

      Comment


      • da mah , si cafea , ca e buna acolo

        Comment



        • ia , luati cu paine
          Last edited by CataFOF; 23 December 2010, 13:04.

          Comment


          • Originally posted by skandal View Post
            deci maine seara ... cine nu ajunge pana la 21:30 la kiss , ne prinde din urma
            bine ma... am inteles aluzia

            ps: Care mai are 2 locuri in masina?
            Last edited by sinx; 23 December 2010, 17:28. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic

            Comment


            • eu am masina plina si mai vor inca 4-6 persoane sa vina , sunt de la mine din zona , cunoscuti.
              se mai gasesc locuri si pentru ei ??
              dau ligheane imprumut pe partie

              Comment


              • Pau vine si el ?..stie cineva?
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • fiv-ar muntele sa va fie ... va doare la basketi ca stati aproape >:P

                  o sa aveti la intoarcere copilotii veseli ) atentie soferi
                  sigpicMy ride

                  Comment


                  • deluxe....simt o urma de "invidie" ???? asa suntem si noi, pe tine , cand vine vara ... )
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • ei sunt la 2 pasi de mare , noi la 150 km de munte si 250 de mare

                      Comment


                      • pai d-aia am zis ... va doare la basca ) noi de mare suntem acriti ... )
                        sigpicMy ride

                        Comment


                        • ia fa-le maine, o surpriza si aterizeaza la 21.00 la kiss sa plecati in coloana asa sa...crape lumea )
                          Last edited by Thejock3r; 24 December 2010, 02:45.
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • cu ocazia asta va urez drum bun, sarbatori fericite, si multa sanatate voua si apropiatilor

                            daca nu cumva a uitat canto sa va salute din partea mea, eu ieri am fost in bucuresti cateva ore si dupa 750 km batuti prin tara intr-o zi nu ma mai urc pe autostrada sa vin la bucuresti nici sa ma pici cu ceara
                            Last edited by DeLuXe; 24 December 2010, 03:25. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpicMy ride

                            Comment


                            • fofule eu cred ca pana la urma o sa vin cu masina mea... as putea sa mai iau 2 in masina... daca sunt cuminti
                              sigpic

                              Comment


                              • 6 sanii tip placa ..la inchiriere...sa vezi ce bani fac la munte ...

                                taxa 10 ron pe seara / buletinul se retine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google