Deplasari Ne-/anuntate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai baieti,,eu unul sunt calm,,,dar daca vad aia butelia lui Bleizer ne arunca in lac dupa vapor
    Sau daca vad aia la noi baxuri de suc,bere si apa plata cum dracu le trecem.??
    Va intreb ca nu stiu si voi ati fost acolo,,,dar daca te uiti la regulamentul lor dupa site zici ca te duci la puscarie si ca intr-un fel te obliga sa cumperi doar dupa insula aia.

    Comment


    • e bine ca este curatzenie si liniste, sunt cam piperate...apa 4 lei?
      Ivane, in cazuri din astea e greu sa pleci asa
      lipsa text

      Comment


      • Si asa acolo la terasa,,,o ciorba,un cartof prajit,un mic,o salata,o tocanita,un pilaf,piure,fasole cu carnati ,etccc..cam cat era portia??

        Pozele ca sa le incarci trebuie sa dai la GO Advanced si apoi de acolo la gestiunea atasamentelor...

        Comment


        • Aveti si voi rabdare, o sa posteze Cata poze de la mine ca nu am rabdare
          Noi am putut lua de toate, nu ne-a zis nimeni nimic pentru ca nu s-au vazut
          Au fost toate intr-un troler si nu te controleaza nimeni in camera!!!!!

          Ah, erau si pentru fortza pe plaja tot felul de aparate , free iar aceeasi terasa are continuitate si pe plaja.

          O ciorbita, omleta etc. chiar sunt ok, credeti-ma ca nu-mi mai amintesc preturile exact, dar eu cu 8 mil. in cap am stat 4 nopti cu sora mea, deci cazare+transport(am mers cu trenul pana in CT, de acolo maxi pana la Jurilovca si de acolo Bac-ul+ce am pus la gramada+ce am mai mancat pe acolo.

          Important este sa faceti rezervare din timp la bac (se merge o ora si ceva cu el), circula la ore fixe si nu de foarte multe ori/zi. Ramane varianta salupa... dar costa mult

          PS: da, este curent la casute!
          Last edited by roxana22; 8 July 2010, 19:36.
          Event planner

          Comment


          • Urc pozele de la Roxana.
            multumim de informatii Rox.
            bleizar si ivan marian , va rog eu lasa`ti topicul in pace...chat nu este aici !
            mai intra lume si vrea sa afle una alta..nu sa stea sa citeasca balivernele voastre.
            Attached Files

            Comment


            • Roxana te mai stresez cu o intrebare...fructe banane, piersici,mere alea alea proaspete ai de unde cumpara de acolo dupa insulita?
              Te intreb pt ca fimea mananca din astea si o sa cumpar si eu pt 2 3 zile,,,,ca mai mult nu tin...Mersi mult.

              Comment


              • http://www.guraportitei.ro/meniu.html aici gasiti preturile si din cate vad acolo ... te lasa sa dai si la peste?
                B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                Comment


                • nu stiu cat de actualizate sunt preturile , dar pentru acest petic retras eu zic ca merita , nu mergi in fiecare zi.
                  o sa mai revin si eu cu poze frumoase.....ca mai am cateva
                  da canto , ai voie , mi se pare ca platesti o mica taxa...nu e de speriat.
                  uite , citat din regulament cica 12. Pescuitul este permis in zona Statiunii, tinand cont de limitarile impuse de Administratia Rezervatiei Biosferei Delta Dunarii
                  Last edited by CataFOF; 9 July 2010, 01:15.

                  Comment


                  • adica vii si tu cu o undita, si mai arunci si inapoi, nu dai la navod..

                    iar in legatura cu alimentele.. inteleg ca se poate manca si mancarea de acasa, dar numai in locurile special amenajate..
                    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                    Comment


                    • Am vazut ca planuiti de mult sa mergeti la Gura Portitei, din ce am vazut prin poze si la preturi zic ca nu ar trebui sa ratati "ieseala" dar sa interesat cineva, tinand cont ca aveti Dunarea intr-o parte si Marea in cealalta, cum este apa,nu exista riscul sa fie zona putin inundata? mai ales ca Dunarea e destul de umflata.
                      Zic si eu, sa nu imi sariti in cap, am vazut ca nu ati scris detaliul asta si m-am gandit ca trebuie sa va interesati
                      Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                      Comment


                      • in partea aia de tara nu sunt probleme cu dunarea....

                        Comment


                        • hai v`ati hotarat careva sigur pana acuma ?
                          se pleaca in primul weekend din august , adica 6-7-8

                          Comment


                          • De pe 6 sunt la mare ... 9 zile sa ma tot distrez, IAR
                            sigpic

                            Comment


                            • si ce vrei ma ?

                              ne intalnim la mareee
                              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                              Comment


                              • n-ai cu cine FOF.. nu vezi?? oamenii e pe bairame..
                                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google