Deplasari Ne-/anuntate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Banner-ul cel mare este la mine si cum voi fi prezent la aceasta minunata actiune, bineinteles ca il voi lua si il vom amplasa intr-un loc foarte vizibil.
    Felicitarile mele pt tot efortul depus.
    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

    Comment


    • Dragii mei va pun la dispozitie mult asteptatul numar de sms:

      "Trimite si tu un SMS la 858 si doneaza 2 Euro pentru un aparat ecograf care le va da o noua sansa la viata.

      Doneaza acum 2 Euro prin SMS la 858 si da o sansa unei mici stelute sa isi recapete stralucirea.


      *Numar valabil intre 10 iunie si 10 iulie 2010 in reteaua Orange, Vodafone, Cosmote. Acest serviciu este gratuit, nu se percepe TVA."


      LE by skandal
      Last edited by skandal; 10 June 2010, 09:54.
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Anunt despre SMS!

        Dragii mei, datorita unor erori tehnice, timp de 2 zile NU se pot trimite SMS-uri la 858 din reteaua VODAFONE!
        Mentionez ca retelele ORANGE si COSMOTE sunt ok, nu au probleme!
        Cei care ati trimis deja SMS din VODAFONE, stati linistiti ca nu au fost taxate!

        Traim in Romania... asta este...
        Event planner

        Comment


        • inca astept intrucat eu am vodafone...
          sigpic

          Comment


          • Buna, baieti!

            Cristi, am rugamintea ca azi sa-mi dai si mie lista finala cu baietiii din echipa, SYA, la fel, te rog (trece-o si pe Oana ca sa imi iasa 5 oameni).

            Trebuie sa termin desfasuratorul si am nevoie de numele celor din echipe.

            Mercic!

            Buna all!

            gata, oficial functioneaza numarul de SMS si in reteaua VODAFONE, ieri au fost trimise 41 de mesaje care sunt luate in considerare.

            O alta reusita: MOMENTUL DE LA ORA 19:00:

            Scoala de Teatru Q-Feel organizeaza un nou flashmob, de data aceasta cu scop caritabil.

            Revista “Trusa pentru Parinti” organizeaza in perioada 12-13 iunie, intre orele 10:00 - 18:00
            Festivalul Familiei in Parcul Copilului, Sector 4 (langa Palatul Copiilor – zona Tineretului).
            In cadrul Festivalului, pe data de 12 iunie - sambata, va exista un moment caritabil creat special pentru Asociatia M.A.M.E – Campania "Atinge o stea"*.

            Va invitam sambata 12 iunie 2010, la ora 18:30 in Parcul Copilului pentru a participa la flashmob.
            Tot ce trebuie sa faceti este :
            • sa veniti la ora 18 :30 in parc pentru a vedea exact locatia unde se intampla flashmob-ul
            • la ora 19 :00 – cand se va auzi un semnal sonor (gong) sa va asezati pe zona marcata cu creta pe asfalt (in forma de 858). 858 este numarul de sms la care se pot dona bani pentru cauza campaniei.
            • Campania fiind denumita « Atinge o stea », participantii la flashmob vor « incremeni » timp de 2 minute cu mana ridicata spre steaua alfata in mod simbolic pe scena.
            • La al 2-lea semnal sonor, toata lumea se retrage sau isi continua activitatea de dinaintea gongului, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.
            Last edited by roxana22; 11 June 2010, 18:17. Reason: Automerged Doublepost
            Event planner

            Comment


            • roxana imi cer scuze ca nu am putut veni, am avut o problema si a trebuit sa merg la spital... imi cer scuze... am dat si eu sms, imi pare rau ca nu am putut sa fiu si eu acolo.
              Nu privesc inapoi cu tristete, dar nici inainte cu speranta.

              Comment


              • minte , a fost la fuste

                Comment


                • mai are rost sa spunem ca totul a fost maxim ?

                  felicitari roxanei si lui pau!
                  sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                  Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                  Comment


                  • baieti, ati fost de la superlativ in sus! va multumesc din suflet pt tot sprijinul acordat acestei campanii, doar din concurs, dintr-o singura proba, s-au strans peste 900 de lei!!!!! SUPERRRRRR adica!

                    Va multumesc si in numele colegelor mele si pt surpriza cu bannerul si cei doi membri "surpriza"!

                    Super momente si preferatul meu ramane stirea!

                    VA MULTUMESC DIN SUFLET TUTUROR! JOS PALARIA!
                    Cei care nu ati putut veni, donati 2 euro si cadem la pace

                    RESPECT BAIETI!

                    PS: sper ca si voi v-ati simtit bine! Cristi, felicitarile mele sincere pentru coordonarea acestei campanii din partea LCB!
                    INCA O REUSITA A LOGAN CLUB BUCURESTI!


                    CINE E PE PRIMUL LOC....!!!!!!!!
                    Last edited by roxana22; 12 June 2010, 20:44.
                    Event planner

                    Comment


                    • Placerea ramane intotdeauna de partea mea ... Cine stie, poate pe viitor vom mai colabora Roxana. As fi de acord!

                      Acum tin sa aduc si eu multumiri in primul rand celor 5 baieti:

                      1. Bobinaaaaaaaaaaaaaaa
                      2. Cosminnnnnnnnnnnnnn
                      3. Lanceruuuuuuuuuuuuuuuuuuu
                      4. Bezmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
                      5. Dsignnnnnnnnnnnnnnnnnnn


                      Va multumesc din toata inima mea, ati fost sunteti si sunt convins ca veti ramane la cea mai mare inaltime. MULTUMESC!

                      Mai vreau sa MULTUMESC tuturor celor care au venit, am fost gasca .... MULTUMESC BAIETI dati dovada de foarte mult caracter, se vede ca se poate conta pe voi!

                      Pe o caldura torida, o zi de vara frumoasa, noi eram peste 30 de insi .... EXTRAORDINAR.

                      Tin sa-i mai multumesc lui Skandal (tu esti viata mea, mersi omule) si lui Cristi XP pentru bannerul de sus, multumiri si lui SYA si baietilor lui motociclisti ...

                      Cei care v-ati pus pe lista si n-ati venit, va iau de urechi, promit, singurii ce au spus ca nu pot veni din lista au fost M V P si Viperutu, eu de-atatia stiu ....

                      Roxana sa traiesti si sa-ti dea D-zeu sanatate ... Mare om esti! Felicitarile mele!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • nu ai de ce sa multumesti eu4yas

                        Comment


                        • sa stie pa sistem LOGAN CLUB BUCURESTI,sa vina salvare

                          da de mine,varul lui fernando sa stie nu zice nimeni nimic,ca am fost la inaltimea mea,am facut juriul sa lesine de ras,stima tuturor pt participatiune
                          cine este cel mai tare, logan club bucuresti ....
                          Attached Files
                          sigpic
                          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                          Comment


                          • Haide sa ne flatam intre noi ca-i tare! Oricand, cu mare drag, daca oricare considerati ca va pot ajuta in vreun fel, doar spuneti-mi! Multumesc frumos pentru aprecieri, conteaza f mult sa stiu ca si voi v-ati simtit bine si ca v-au placut probele mele

                            Multumesc si eu tuturor echipelor! JOS PALARIA!
                            Event planner

                            Comment


                            • se mai baga cineva prin august la mare la gura portitei ?
                              am postat cateva poze pe cafenea ...pun link aici.

                              ca o completare , nisipul este foarte fin fara mizerii , marea mult mai curata decat pe restul litoralului , iti vezi si degetele de la picoare , este numai nisip fin in apa , fara scoici pietre etc.
                              nu este aglomerat , nu rasuna manele , nu sunt cocalari , nu sunt rromi ...etc , liniste per total.
                              Satul de vacanta Gura Portitei este locul, unic in Europa, in care Marea si Delta isi dau intalnire pentru a crea sejurul perfect! Fie ca va doriti o vacanta in familie sau planuiti un team-building de neuitat, va asteptam cu drag!

                              sunt aproape 300km de la bucuresti la jurilovca , acolo unde se lasa masinile in parcare si se ia vaporul de stat si faci ca`m 2 ore jumate sa transversezi lacul razem pana la gura portitei , dar se merita.

                              Comment


                              • Fofule,,unde ne bagam la corturi sau la casute??
                                Corturile sunt 30 de lei pe zi,,,iar casutele 15 euro pe zi plus masina 5 lei pe zi in parcare.
                                Eu unul nu inteleg cum este cu alimetele acolo pt ca din cate am inteles din regulament lor de ordine interioara NU AI VOIE CU ALIMENTE SI BAUTURI din afara locatiei.
                                Preturile la terasele de acolo sunt acceptabile,,sau cum se procedeaza?
                                Eu unul tot ma duc la mare in August pt cateva zile acolo si initial vroiam la Mamaia,,,dar vad ca aici este ceva frumos si retras si cel putin la cazare sunt preturi acceptabile,,care are bani de vile sa se duca la vile...

                                Se mai adauga permisul special de intrare in Biosfera Deltei care este de 10 lei de persoana pe sejur,,,si transportul cu vaporasul,,dus -intors 50 de lei de persoana.

                                Alte ambarcatiuni mai rapide,,mai multi bani dela 150 de lei transportul
                                Last edited by Ivan Marian; 8 July 2010, 15:50.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google