Deplasari Ne-/anuntate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prea devreme nici nu s-au rucuperat costurile de saptamana trecuta la sibiu...Dar nu zic nu VEDEM
    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

    Comment


    • plecare la vulcanii noroiosi sambata ora 11 - 12:00

      pentru detalii : skandal sau gionik
      Last edited by skandal; 11 August 2009, 04:58. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Da da....eu si skandal ne-am gandit sa organizam Sambata o drumetie pana la Vulcanii Noroiosi.
        Distanta nu este prea mare, cred ca sunt in jur de 250-300KM dus-intors.
        Cine mai doreste....cine mai pofteste?

        Sa facem si lista clasica

        1. Skandal + sotia
        2. Gionik + sotia
        3.
        4.
        5.

        Cine are chef de o plimbarica, sa se treaca pe lista!!!

        sigpic

        Comment


        • sa ma sunati wai cand sunteti prin inprejurimi sa va explic cum sa ajungeti la vulcanii mari ;)
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Ce uom rau dar de ce nu vii cu noi in drumetie?

            sigpic

            Comment


            • am fost si eu acum 2 sapt..am mai fost acum 1 an e un loc interesant dar daca-l vezi o data nu-ti mai trebe a doua oara
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • sa inteleg ca ' plimbarica ' asta e separata de iesirea cu cortul ? sunt doua tabere?

                Comment


                • jenica nu sta la cort ca-l papa tzantarii si ursu : e prea dulce Ska nu sta in natura ca nu vrea el ) . Asa e may..in weekend pleca si bajetii cu corturili !
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • mi se pare urat ca s-au suprapus asa. eu personal vroiam in ambele parti.

                    Comment


                    • nu este urat ... eu si gionik aveam de mult in discutie si acum am prins ocazia... plecam cu fetele iar la cort nu cred ca era o optiune pentru noi ...
                      am scris si pe forum in ideea ca cine nu vrea sa se duca sa stea la cort poate merge cu noi .
                      la noi distractia asta dureaza doar o zi iar la cort 2 zile...
                      Last edited by skandal; 11 August 2009, 12:55. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • pai intre voi e o treaba dar pe forum nu am vazut nimic, deci interpretarea mea e corecta considerand ca baietii cu cortul discuta de o saptamana locatia si doritorii si tu ai postat direct plecare cu ora si locatia

                        acum... cum sa fac sa ma rup

                        Comment


                        • Doamneee feresteeeee.....cum sa te rupi mai playmo? Eu iti sugerez sa mergi cu baietii cu crotul, ca deh, ei fac planuri de mult (eu unul abia aseara am aflat, dar oricum nu ma afecteaza, pt ca nu sunt genul care sa merg cu cortul)
                          Noi am postat pe forum detalii despre plecarea la Vulcanii Noroiosi, tocmai pt ca ne-am gandit la persoanele care nu se duc in drumetie cu cortul, dar ar fi interesate sa mearga la Vulcani (daca plecam fara sa zicem nimica, incepeau vorbe de genul: "Dar eu nu am stiut" "Dar mie de ce nu mi-ati spus" "Dar de ce nu ati postat", etc)......e simplu de tot:
                          1. Drumetie cu cortul - 2 zile,beutura, gratare, voie buna
                          2. Drumetie cu masina - 1 zi, mancare, voie buna

                          Culmea, in general lumea isi doreste sa aiba de ales, acum tie ti-ar fi placut sa fii constransa la nivelul unei singure optiuni?

                          E simplu, cine vrea cu cortul...merge cu cortul, cine vrea la vulcani, merge la vulcani, cine vrea acasa, ramane acasa, si tot asa.....


                          sigpic

                          Comment


                          • eu raman acasa !!! uratilor !!!!!!!!!!!!!!!
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Stai acasa.....ce sa iti fac, daca nu vrei la gasca, caterinca, drumetie, veneai faceai pe ghidu' pe acolo....cine stie, poate faceai si un ban cinstit

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by gionik View Post
                                Noi am postat pe forum detalii despre plecarea la Vulcanii Noroiosi, tocmai pt ca ne-am gandit la persoanele care nu se duc in drumetie cu cortul, dar ar fi interesate sa mearga la Vulcani
                                perfect de acord dar uite ca exista si o a 3-a categorie de membri care vor si si

                                sper ca varianta finala pentru mine sa nu fie cea ca nu ma duc nici nici dar cred ca o sa vin si eu la vulcani de unde ar fi plecarea?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google