Deplasari Ne-/anuntate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cu cazarea trebuie sa stim o data exacta ca sa putem rezerva , eu ma multumesc si la cort...chiar imi place de altfel.
    ai voie cu alimente , ne luam lazi frigorifice.
    o masa o putem manca si la terasa acolo...nu sunt preturile exagerat de mari , tine minte totusi ca esti undeva "uitat de lume"

    Comment


    • si eu as vrea sa vin, dar momentan data nu este batuta in cuie
      problema e ca eu vin cu alimentele mele.
      lipsa text

      Comment


      • si eu tot asa o sa vin , cu alimente , dar o sa mananc si acolo la terasa.

        Comment


        • Da ma.. suna interesant.. hai sa stabilim o data
          REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

          Comment


          • parerea mea dupa 12, intrun wekeend, acum ramane la timpul vostru liber, aprecierea voastra
            lipsa text

            Comment


            • Bravo Cata!
              Recomand cu caldura Gura Portitei, am fost anul trecut acolo. 4 zile de relaxare totalaaaa, intr-adevar un colt uitat de lume Am pozeeeee, super: marea in fata, Dunarea in spate... dimineata eram la plaja, dupa-amiaza plimbare cu hidro pe Delta!

              PS: luati-va apa sau sucuri la 2L! La terasa aia, cea mai mare sticla e cea de apa... la 0,5 L
              Event planner

              Comment


              • daca va hotarati ... la o data anume ... cred ca o sa vin si eu ... e foarte tentant...
                B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                Comment


                • Trebuie rezervare si la corturi???
                  Oricum eu unul o sa sun la ei ca sa cer mai multe detalii si daca la casute au curent,frigider alea alea.
                  Roxana spune si tu te rog aici ce preturi au aia la mancare la terase,,la bericioaice si sucuri..asta daca mai tii minte!!

                  Comment


                  • chiar daca e sa nu ne dea voie, oricum eu vin cu alimentele mele pentru ca sunt ecologice 100% si nu mananc din alte parti(stiu cum se gateste si cat de vechi sunt preperatele lor), asa ca cine mai doreste sa gateasca la aragazul meu e bine venit(il voi ajuta si eu,
                    o omleta de dimineata cu branza, sunca, marar...etc, aduc tocator, tacamuri si pahare de plastic, bol mare pt.salate....etc, asa ca vom avea de toate!.
                    nu uitati!, vin cu palinca si cu cafelina
                    lipsa text

                    Comment


                    • Bleizer tu ai citit regulamentul lor de pe site???
                      Acolo zice ,,,,FARA BUTELII SI MATERIALE INFLAMABILE!!!

                      Extras din regulament............
                      5. Nu sunt permise imbarcarea si accesul in Statiune cu: alimente, bauturi, aparatura electrica si electrocasnica (instalatii de sonorizare, frigidere, aragaze, resouri, radiatoare, cuptoare, etc.), mijloace de transport motorizat, lemne, carbuni, orice material sau substanta combustibila, armament de orice fel

                      Alt extras din regulament.........
                      [B]3. Sunt interzise: focul deschis, prepararea alimentelor si consumul acestora in spatiile deschise, camere sau casute, consumul de alimente fiind permis numai in spatiile cu destinatia de alimentatie publica. Exceptie fac produsele alimentare preambalate, al caror ambalaj trebuie aruncat numai in cosuri de gunoi sau pubele special amenajate.

                      Mai zice....[Pentru bagajele ce depasesc 30 kg/persoana se va percepe o taxa de 25 lei./B]

                      Last edited by Ivan Marian; 8 July 2010, 19:05.

                      Comment


                      • Deci clar nu mai vin)))). Stiam eu de ce Ivane))).
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • lasa conashule Ivan, si femeia in sine o butelie inflamabila, cand o apuca, arde tot
                          o butelie mica de 250g nu are ce sa faca.
                          dar gazo-ductul nostru e bomba cu ceas
                          Ivane, ce naiba, e Doftana acolo?
                          Last edited by Bleizer; 8 July 2010, 19:03.
                          lipsa text

                          Comment


                          • calm mariane , regulile sunt facute pentru a fi si incalcate...
                            nu te mai stresa ca erau aia la cort de aveam toata bucutaria de acasa ...hai sa fim seriosi.
                            Roxana , te rugam adauga poze...sa se delecteze lumea te rugam.

                            Comment


                            • si palinca e incendiara fratilor
                              sonorizare? ha! sa vezi cand o musc pe prietena mea de poponetz, zici ca au tras tunurile din navarone, asa de tare tzipa
                              Ivane, nu ne mai chinui atata, ca o sa las si scaunul din dreapta si bancheta din spate si antena de pe masina acasa...nu ai voie cu aia, cu aia, cu aia, cu aia, dar cu prietena ai voie?
                              Last edited by Bleizer; 8 July 2010, 19:08.
                              lipsa text

                              Comment


                              • Bun, preturile sunt sa zicem... un pic mai piperate la terasa, fiind la ceva distanta de tarm si singura de pe insula. Acesta este site-ul oficial!Din pacate, Cata, trebuie sa ma invatati sau sa mai studiez putin ca sa pot posta pozele, inca nu stiu cum

                                Ca sa dau un exemplu, pizza era cam de la 18 lei la 24 (parca) dar este la cuptor de lemn, deci nu e mica in diametru si chiar e fff buna, sucul 5-6 lei, apa 4 lei. Cu aproximatie, sa zicem ca nu sunt preturi de bodega, dar sunt, cel putin din punctul meu de vedere, plauzibile.

                                Noi am avut un geamantan plin de conserve si ne-am descurcat super pt dimineata si seara
                                Ultimile zile ne-am rasfatat la terasa
                                Curatenie lacrima, in fiecare dimineata se facea curatenie, grebla, se aranja nisipul. Am stat la cabanute, super tare! Dusurile care sunt pe plaja pt camping sau cabanute au termopan, gresie si faianta si se curata foarte des...
                                Lasam usile deschise... fura daca poti, fiind inconjurat de apa din toate directiile
                                Sherpishori muuuuuulti pe Dunare, am fost cu hidrobicicleta in rezervatie, apa marii este lacrima...
                                Plimbarea cu bacul pana acolo... o ora si ceva am facut poze continuu... imagini exact ca in manualul de geografie pe care-l aveam cand eram mici... pelicani, pescarusi, broscute testoase... TOTUL SUPERB!
                                Barci pescaresti vechi de lemn...
                                Credeti-ma ca TI-E RUSINE sa arunci un muc de tigara pe jos sau o coaja se samanta... oameni gospodari in zona! Bravo lor!
                                Last edited by roxana22; 8 July 2010, 19:12.
                                Event planner

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google