Deplasari Ne-/anuntate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    mergem gelica , doar noi 2 sau insotiti de familii ?

    Comment


    • #62
      E cum o fi vom vedea numai sa mergem nu !

      Comment


      • #63
        ne mai gandim si apoi hotaram ....

        Comment


        • #64
          Pai hai....ganditi-va mai repede, ca deh......cu cat suntem ami multi, cu atat mai fain!! Sper sa reusiti sa veniti!!

          sigpic

          Comment


          • #65
            sa speram ...

            Comment


            • #66
              listele sunt deja facute baieti.adaugati-va oricand
              puteti merge linistiti ca sunteti deja printre rude...si ma refer la familia LOGAN CLUB :P
              http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

              Comment


              • #67
                ba, mai lasa-ne
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • #68
                  Eu plec de acasa peste cateva minute.....asa ca daca e sa ne adunam pe undeva in seara asta, va rog frumos sa-mi dati si mie un sms/apel/telefon......orice, numa sa ma anuntati si pe mine. Merci!!!

                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    salut baieti , treceti si voi in dreptul fiecaruia " 1 masina " sau " fara " in cazul in care vine doar membru LCB fara masina.

                    Comment


                    • #70
                      baieti sa nu ocoliti si voi subiectul siglei,va rog!si cineva sa ma ajute!cititi threadul respectiv si hai sa facem ceva ca nu se mai poate!suntem atatia si nu suntem in stare de o sigla??ms
                      "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                      Comment


                      • #71
                        de ce tii neaparat sa schimbi sigla?
                        da linkul cu threadul respectiv
                        http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                        Comment


                        • #72
                          la cererea d-lui crisneg linkul:http://www.loganclub.ro/forum/sigla_...club+bucuresti
                          Last edited by crisneg; 19 February 2009, 19:07.
                          "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                          Comment


                          • #73
                            In legatura cu plecarea la Brasov, si avand in vedere ca trebuie sa fim in Brasov, la Metro1 la ora 10AM, si daca luam in considerare ca in coloana se merge mai greu, am decis alaturi de cativa colegi ca intalnirea pt plecarea din Bucuresti, sa aiba loc Duminica 1 Martie, intre orele: 6.30AM - 7.00AM.Stiu ca este cam devreme, dar daca incercam sa respectam programul colegilor nostri din Brasov, care si-au dat silinta ca totul sa iasa bine, trebuie sa plecam din Buc, la ora 7.00AM.
                            Din respect pt colegii nostri din Brasov, si pt noi cei din Bucuresti, cred ca putem face acest mic efort si sa ne trezim atat de devreme, pt a fi punctuali, si pt a incerca sa respectam programul intalnirii.

                            Adunare: 6.30-7.00AM - Parcare fantana Miorita
                            Plecare in coloana: 7.00AM
                            Oprire de cafea: Carrefour/Petrom Ploiesti...la iesirea de pe centura
                            Sosire estimata Brasov: 10.00AM


                            Last edited by gionik; 23 February 2009, 10:07.
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              bai baieti,poate e cam personala treaba asta,dar cam care ar fi bugetul necesar pentru deplasarea asta?in afara de plin si alte cele de pe drum!strict acela de cand ajungem la brasov si pana plecam?cam cati bani sa-mi iau la mine?nu va suparati dar chiar nu am vazut daca s-a discutat despre asta si criza asta...e nevoie de fiecare leut si nu stiu exact cam cat o sa ma duca!ms mult!de venit 100%vin dar sa stiu si eu!va multumesc mult!
                              "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                              Comment


                              • #75
                                Nafara de benzina, as prefera sa cheltuiesc maxim 100Ron, desi preferabil ar fi sa cheltuiesc mai putin.Acum....sa vedem cum ma descurc ;))

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google