Deplasari Ne-/anuntate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...alooo baietii de capitala!...ia mai veniti si cu ceva ce nu v-a placut la intanirea de ieri...ne-ar fi de folos...ce atatea vorbe de lauda la superlativ
    ...ceva poze de la intalnirea de ieri si aici:

    Comment


    • Nu m-am speriat decat un pic la intrarea aceea probabil am strambat un portiera dar in rest a fost totul ok....mai putin faptul ca acum vreau si eu arcuri sport
      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
      sigpic

      Comment


      • nu ne-a placut ca a trebuit sa plecam
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • superb,foarte frumos bv voua ciuda mie ca nu am putut veni si eu pozele nota 10 masinile 10+ si pt baietii din bucuresti pitesti mioveni 10 ++ bv voua celor care a-ti mers super frumos
          sigpic
          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

          Comment


          • nyt cine crezi ca te lua si pe tine ?)))))
            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

            Comment


            • ba pardon..n-am vrut sa te luam pe tine( ca ne complexai) dar pe nyt il luam \:d/
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • din pacate.. stuke, ai ramas singurul cu 16 valve albastru mineral... si spun asta pentru ca pkr a suferit un accident. el este ok, are casco. atasez poze si le las sa vorbeasca,
                daca aveti cu ce sa-l ajutati.. acesta e numarul lui 0721366410.

                mentionez ca accidentul s-a produs sambata seara, pe sos chitilei, vrand sa evite un catel.. a muscat din refugiu!
                Attached Files
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • nasol !
                  sper sa treaca repede peste birocratie si sa apara pe strazi cat mai curand.
                  Mult succes ...

                  Comment


                  • Wow frate. Imi pare rau, bine ca a scapat el fara nici o belea.

                    E bine ca are casco ... acuma nu situ ce sa zic de masina ... e dauna totala ? ( avand in vedere ca roata mai avea putin si ajungea pe scaunu soferului )

                    Comment


                    • Sper ca stiti ca daca mai ajungeti pe valea Oltului nu mai aveti scuza sa nu treceti pe la Sibiu, nu? Ati avut noroc ca noi am fost plecati la Felix, ca altfel... b-(
                      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                      Comment


                      • Imi pare rau ptr Cliff ! O sa se indrepte masina..bine ca e sanatos !
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • imi pare rau pt toti cei care au accidente stupide provocate de cine stie cine sau ce,sper sa revii pe strazi,cat despre bezme..pe mine ma ia blonda mea oriunde ai spun sa ma duca ma duce ca a fost virgina cand am luat-o si de prima seara de "amor amor amor la tine in motor" nu se uita asa ca ma asculta saraca cu bunele si cu relele care i le fac si mersi "the joker" pt spate acordat ai un o portie de mici la o iesire o data pe undeva ai pus aragazu' pe mine bezme
                          sigpic
                          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                          Comment


                          • youtube rulez






                            Logan Club Bucuresti 14 IUNIE regionala mioveni
                            1. Andreea13 ( 2 pers.) - 1 masina
                            2. skandal ( 2 pers ) - 1 masina
                            3.golan91(cred,daca nu cu masina,macar pieton)


                            si trebuie sa pregatim si lista pentru sibiu .... daca sunteti care doriti sigur sa mergeti va rog sa scrieti , eventual ceva detalii le gasiti aici : http://www.loganclub.ro/forum/intaln...-t6491p13.html

                            Comment


                            • Logan Club Bucuresti 14 IUNIE regionala mioveni
                              1. Andreea13 ( 2 pers.) - 1 masina
                              2. skandal ( 2 pers ) - 1 masina
                              3. golan91(cred,daca nu cu masina,macar pieton)
                              4. vip3rutzu (2 pers, cred) - 1 masina - cum sa ratez piscina
                              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                              Comment


                              • Logan Club Bucuresti 14 IUNIE regionala mioveni
                                1.CataFOF ( 2 pers.) - 1 masina
                                2. skandal ( 2 pers ) - 1 masina
                                3. golan91(cred,daca nu cu masina,macar pieton)
                                4. vip3rutzu (2 pers, cred) - 1 masina - cum sa ratez piscina

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google