Sigla LOGAN Club Bucuresti - Vot Final

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce sa le ceri la astia cu sigle cu mitsu sau cum naiba este...nu au cum sa intelega un loganist
    Last edited by gmv97; 1 May 2009, 00:34.
    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
    sigpic

    Comment


    • poze sigla

      se vede destul de bine chiar foarte bineeeeeeeee

      Comment


      • sa vedem cat mai multe masini cu stick-ere pe ele.
        Last edited by NerviiMei; 1 May 2009, 02:06.
        Fuarte Nervos !!!

        Comment


        • Asa sa ne ajute D-zeu !!!!
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Amin ....................
            sigpic

            Comment


            • O sa o pun si eu cat de curand

              Comment


              • Azi am lipit-o si eu,sper sa reziste acolo cat mai mult timp

                Comment


                • Bai fratilor m-am tampit eu sau va-ti voi?Din moment ce majoritatea a hotarat ce rost asi mai au comentariile astea?Personal m-am conformat imi place am puso nu-mi place asta e.... tot puneam...
                  Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                  Comment


                  • Exact , Multiumesc Jokere , With Respect
                    sigpic

                    Comment


                    • cred ca se poate inchide ... sigla - votat , majoritatea a decis sa o poarte , asta va ramane sigla LC bucuresti .

                      nu cred ca mai au rost comentariile si/sau intepaturile in ce priveste sigla.

                      multumiri lui Pavel ptr design si mana de lucru. sper sa se tina de treaba si sa nu uite ca sunt oameni si oameni , intelesi si mai putin intelesi ... dar tot prietenii nostrii sunt si la nevoie nu vor ezita sa faca si ei ceva pentru noi .

                      rog un moderator sa inchida. multumesc

                      Comment


                      • aici se inchide.
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment


                        • Se redeschide la cerere ferma
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Multumesc Darkside
                            Pentru a nu mai deschide 1000 de topicuri am zis sa-l redeschid pe acesta pentru ca pana la urma e vorba de aceeasi chestie.
                            Asadar , aici se pot anunta cei care vor atat sigla pentru luneta cat si sigla Logan Club, pentru parbriz, dar cu noul fond !
                            preturi :
                            sigla Logan Club luneta - 7 lei
                            sticker logan Club parbriz - 5 lei

                            Lobby-urile nu le facem de nebuni ci dorim ca intr-un final sa se ajunga la o ceva unitar.
                            Rog pe cei care doresc sa se inscrie in lista, specificand ce sticker doresc si numarul acestora :

                            1. ....
                            Attached Files
                            Last edited by Thejock3r; 9 May 2009, 22:18.
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • trebuie sa mentionez ca cele pentru luneta din motive tehnice nu se vor mai face decat 20 de bucati.dupa aceea se vor face numai albe.

                              va rog sa specificati de care doriti reflectorizant sau alb.

                              sigla Logan Club luneta reflectorizanta 7 lei

                              sigla Logan Club luneta alba 5 lei
                              Last edited by skandal; 10 May 2009, 00:47. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • urat suna propunerea "care vrea sa sa inscrie pe lista pt stikere"
                                Parerea mea ar fi ca o data ce ai intrat in logan club , ar trebui sa ai obligatoriu macar una dintre cele 3 sigle.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google