Sigla LOGAN Club Bucuresti - Vot Final

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu poti obliga omul sa achizitioneze (unii poate au stickere de parbriz dinalea vechi si conteaza inca 5 lei sa si le schimbe, altora nu le place sigla ptr luneta ) si-n plus ar trebui avuta o evidenta a numarului de doritori ptr a putea da comanda . Asa ca totul tine de decizia oamenilor.. Daca am i prea categorici, ne ia lumea in nume de rau ! cum s-o dai s-o nimeresti !
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • 1.ady_p - - 2 fata + 2 spate

      Comment


      • nu ma refeream la sigla noua.
        sunt 3 tipuri de sigle..cele vechi de pe parbriz(si cele noi) , cel cu www.loganclub.ro si sigla. macar una din ele.nu ma refeream la cei ce au siglele vechi....ci la cei care nu au deloc.
        Sa se stie de pe acuma , sa nu se ia alte pareri , sigla nu se poarta din obligatie , se poarta pt promovarea clubului , forumului , si al loganului in general..sa da`m o impresie frumoasa.

        Comment


        • andreea13 : cele cu www.loganclub.ro sunt pe masinile noastre deja , cei care nu au ,mai mult ca sigur le stiu din vedere , daca cineva o sa doreasca , o sa facem. te rog sa pui tu o poza cu acea sigla. sa se stie despre ce vorbim.

          Comment


          • astea sunt cele de pe luneta, www.loganclub.ro
            Attached Files

            Comment


            • si eu vreau din aia cu ve ve ve
              From all the things i`ve lost i miss my mind the most

              Comment


              • 1.ady_p - - 2 fata + 2 spate
                2 ralukuta - 1 cu www.loganclub.ro

                Comment


                • Trebuia de la bun inceput sa se tina o lista cu sigla de pe luneta ( cea facuta de pavel ) ... Anume trebuia sa exista o lista cu Numele si Prenumele + Numarul de inmatriculare ... de ce ? ... Pentru ca iar o sa se ajunga la ce a fost si cu LoganClub de pe parbirz ... iar o sa fie n masini si nu o sa ne cunoastem intre noi ( Din cate stiu eu asta a fost PRINCIPALUL motiv pentru care s-a ajuns la sigla pe pe luneta ).

                  Asa ca va propun sa ACTIONAM acuma cat are 2 saptamani sigla ... ca la urma dracu mai reuseste sa pune lucrurile in ordine.

                  P.S. Prin lista nu ma refer la o lista postata pe forum. Poate sa existe un fisier WORD sau un EXCEL ( ce vreti voi ) ... Sau un THREAD cu UN SINGUR POST care sa fie updatat saptamanal. nu unu in care se da quote sau se updateaza lista pe pagina 5 ca nu o sa stea nimeni sa o caute.

                  Si nu nu fac pe sefu ... desi 80% din cei care-l citesc pun pariu ca se gandesc ... Iar a venit asta si da indicatii.
                  Last edited by SilviuB; 10 May 2009, 14:28.

                  Comment


                  • exista aici un topic unde am incercat eu sa fac ceva, iar unii si-au batut joc.
                    Astept cu nerabdare ca Skandal sa beneficieze de "puterea magica" de a face curatenie in threadurile L.C.B.
                    Ar trebui sa avem undeva o evidenta cu toti membri L.C.Bucuresti

                    Comment


                    • silviu : si daca sigla se rupe sau se deterioreaza ? )
                      atata timp cat se platesc sunt un bun personal si nu unul de interes comun care sa afectecteze in vreun fel logan club.oricine poate sa faca o sigla din moment ce o vede pe masina ta sau a mea.tu crezi ca sigla asta se da chiar la toata lumea? sigla se da la recomandarile celor vechi si la participantii la intalniri.. nu vecinului de la bloc sau taximetristului din coltu blocului,am crezut ca asta se vede deja ...
                      in alta ordine de idei , sunt membrii vechi care nu intra pe forum pentru ca nu au timp sau diverse motive , exemplu cel mai evident este chiar DAS .. care vine la intalniri , se implica dar mai rarut pe forum , acum ce sa facem? sa dam sigla jos? :P
                      acest thread este redeschis doar pentru cei care vor sigle nu pentru cei care vin cu idei si alte idei si altele ...

                      apreciez daca se vor lasa listele sa continue .

                      Comment


                      • skandal, inchide-l p-asta si fa altul, doar cu sigla votata, care este deja pe masini. Foloseste pozele puse de jok3r in postul 208.
                        Aici a fost un poll care e de domeniul trecutului

                        treaba cu sigla "FAN LOGAN CLUB" a fost ceva serios sau caterinca?
                        Last edited by sorin_pss; 11 May 2009, 13:15. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • am sa rog daca se poate inchideti topicu asta , si deschideti una noua , multi nustiu ca treb sa da la ultima pagina, si nu are nico leg cu ce discutam noi acuma cu textul care se deschide acest topic, acolo scrie ceva de vot final , dar noi acuma nu votam , doar facem lista , va multiumesc .
                          sigpic

                          Comment


                          • Vreau si eu una pentru parbriz
                            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                            Comment


                            • 1.ady_p - - 2 fata + 2 spate
                              2 ralukuta - 1 cu www.loganclub.ro
                              3 marianhorduna - 1 fata

                              Comment


                              • 1.ady_p - - 2 fata + 2 spate
                                2 ralukuta - 1 cu www.loganclub.ro
                                3 marianhorduna - 1 fata
                                4 vip3rutzu - 1 set spate alb-reflectorizant (sigla + www.loganclub.ro)
                                Last edited by Vip3rutzu; 13 May 2009, 02:00. Reason: Automerged Doublepost
                                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google