LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Club Resita va invita sa participati la intalnirea regionala din perioada 7-8 noiembrie. Pentru inscrieri si alte date suplimentare intrati aici http://www.loganclub.ro/forum/intaln...ta-t14831.html

    Comment


    • Salutare,loganistilor din Buzau,ma primiti si pe mine cu un 1,5 dci? LAUR din BZ. B 11 LAW

      Comment


      • salut

        buna celor din buzau o intrebare am si io pt voi exista magazin tuning in buzau pe strada Str. Geoghe Doja nr 32 BUzau astept un raspuns

        Comment


        • Originally posted by bz_26_zzz View Post
          dar s-a tinut vreodata?
          S-au tinut cateva. Putine ce-i drept. Te poti uita la posturile 10 si 11 sa vezi si cateva imagini.
          Eu am spus de mult ca nu mai am timp pt asa ceva.
          Numai bine!
          http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

          Comment


          • Sarbatori fericite, la multi ani si multa fericire !!!
            sigpic

            Comment


            • La multi ani .fie anu ce vine sa va aduca numa bucurii sanatate si belsug .din partea logan club ploiesti
              vopsitorie preturi bune

              Comment


              • LA MULTI ANI! multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi din partea L.C. TIMISOARA.
                Powered by LSS
                http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

                Comment


                • Imi cer scuze ca postez aici , dat fiind eu sunt din Ploiesti .
                  As vrea sa invit membrii buzoieni la intalnirile Logan Club Ploiesti .. asta pana ce se pun si ei pe intalniri locale . Pt mai multe informatii id de mess mihaitza.mocanu .

                  Comment


                  • si eu care am venit la cineva in buzau si am zis ca profit poate dau si eu la o intalnire ... mi-ar fi facut placere ...imi pare rau ca nu se pot tine ...
                    numai bine si poate ne vedem la alte intalniri ... bafta colegi
                    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                    Comment


                    • Chiar nu e nimeni interesat de intalniri Logan Club in Buzau .. sunt dispus sa particip si eu din cand in cand .. daca e vreunul interesat id-ul meu de mess e Mihaitza.Mocanu .. ca din cate am vazut sunt inscrisi veo 331 de membrii din Buzau ..

                      Comment


                      • Nu va faceti de ras deloc.Cu multa bunavointa si rabdare veti face treaba buna.
                        http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                        www.loganclub.ro

                        Comment


                        • Originally posted by solitto View Post
                          ne facem de ras cu Logan club Buzau.... care este inexistent.
                          Gresit! De doua ori gresit! Deja aceasta actiune de a initia intalniri LC in Buzau va face mare cinste. Nu dezarmati inainte sa incepeti macar! Intalniti-va! Veti avea tot sprijinul clubului!
                          In ce ma priveste, eu trec cam o data pe luna prin Buzau. V-as vizita cu multa placere.

                          Comment


                          • buzoieni

                            stie cineva unde pot gasi in buzau iluminare vitezometru si turometru rosu/albastru la fel ca la vw si computerul de bord p albastru ?

                            Comment


                            • bai fratilor hai sa facem si noi o intalnire ca se prabuseste de tot logan club buzau!

                              Comment


                              • Intalniri Buzau !!!

                                As participa si eu insa parerea mea ca ar trebui facute intalniri in week-end. E mai bine asa pentru toata lumea. Hai odata sa facem o intalnire ca asa nu mai tine. Altii fac o gramada de intalniri. Id mess solitto_id

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google