LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din intamplare cunoaste cineva un BZ-06 sau 02 - CMM ( Logan Albastru Mineral, cred ).
    Attached Files

    Comment


    • L-am văzut prin oraş, dar nu-l cunosc personal. De ce?

      Comment


      • Din cate se pare, este noul meu vecin :P

        Comment


        • In fiecare seara dupa ora 8 au loc intalniri pe bulevardul Balcescu(partea dintre intrarea in crang si casa alba,in dreptul trecerii de pietoni,unde se afla si denivelarile alea).Veniti si voi,noi stam parcati pe strada care vine dinspre teatru,la intersectie cu balcescu

          Comment


          • Ia intreabai daca intr-o vineri seara au vazut un logan break care a facut un pic de FUM pe acolo???

            Comment


            • O sa ii intreb...Apropo...M`am dat cu unu cu o dacie berlina de prin 80...Aia super joasa dak o stiti...Jzh parca la numar.Deci pe 200 m eram bara la bara...Te tine sa te dai cu el zzz ???...Dar pe 400 m..O sa il bati cu greu...Dak il bati ))).Apropo...Vreau si eu sa ma dau cu un 1.6 mpi...Sa vad care e mai tare ca ala de 16v ma face.Deci 1.6 mpi Versus 1.5 dci.

              Comment


              • Tu il faci muci pe 16valve ;)

                Comment


                • Am si eu o problema.....Am un golan din 2005 si cand plec de pe loc imi trancane cva p dreapta fata!Ce poate sa fie??

                  Comment


                  • Daca brachezi maxim stanga in mers se mai aude? Daca da, planetara dreapta e pe duca.

                    Comment


                    • in mers nu trancane ,ci numai cand plec de pe loc

                      Comment


                      • Originally posted by gabisuditubuzau View Post
                        O sa ii intreb...Apropo...M`am dat cu unu cu o dacie berlina de prin 80...Aia super joasa dak o stiti...Jzh parca la numar.Deci pe 200 m eram bara la bara...Te tine sa te dai cu el zzz ???...Dar pe 400 m..O sa il bati cu greu...Dak il bati ))).Apropo...Vreau si eu sa ma dau cu un 1.6 mpi...Sa vad care e mai tare ca ala de 16v ma face.Deci 1.6 mpi Versus 1.5 dci.
                        urmatoarea data cand ajung pe la buzau te caut. Era bine daca veneai la tulcea cand a fost concurs si vedeai acolo ce poti si de ce e in stare masina ta. O sa vin daca intradevar iti doresti sa faci cu un logan de 1.6 8v, dar care nu mai are 90 cai ci asa in jur de 115...sau mai mult, cine stie ))
                        numai bine, toni
                        sigpic

                        Comment


                        • Daca intra maica-ta si citeste ce ai scris pe aici,vere, te pune sa dormi la usa
                          MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                          Comment


                          • Salutare lumee!!bai fratilor dar voi nu mai intrati deloc p aici???:-?

                            Comment


                            • cred ca topicul de pe buzau este cel mai gol....

                              buzoienii sunt bisnitari din tata in fiu, si nu prea au timp de stat pe forum :P

                              Comment


                              • vad ca in continoare bate vantul p aici..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google