LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu zic sa ne strangem la XXL pentru ca este mai mult loc si mai dam si noi un scartz pe acolo. Daca mai aveti prieteni si cu alte masini, ii asteptam.

    1. bz_26_zzz
    2. gabi suditu
    3.BogGSM

    Lista sa speram ca va continua

    Comment


    • Salut ... daca se organizeaza vreo intalnire pe 18.05.2008 asa cum se doreste vin si eu ...

      Comment


      • Peste vreo 2 saptamani vin la buzau.sper sa organizati ceva.bafta in continuare
        sigpic........restul e NoSpeedLimit

        Comment


        • Foarte bine. Hai ca usor usor, ne strangem. Suntem 4 pana acum. Spuneti si voi o ora. Eu propun pre la ora 17.... Zice-ti si voi ;)

          1. bz_26_zzz
          2. gabi suditu
          3. BogGSM
          4. Madalyn Boss

          Comment


          • XXL inchide duminica la 8...deci in parcare vor mai fi cateva masini.Oricum asta nu e o problema...Eu cred ca vor fi cel putin 5 masini.Am luat id`urile de mess la mai multi,sambata ii stresez oleaca si poate vor veni mai multi.Acum mai ramane de stabilit o ora.

            Ramane ora 17 ? Are cineva vreo obiectie ?

            Deci dak nu a obiectat nimeni ramane ora 17...De acum incolo in fiecare Duminica la ora 17 va avea loc intalnirea Logan Club Buzau in parcarea de la xxl.
            Sper sa fie cat mai multi oameni la intalnire!
            Last edited by gabisuditubuzau; 15 May 2008, 21:44.

            Comment


            • Sal, sunt nou pe aici, dar ideea cu intalnirea in parcarea de la xxl este buna doar daca nu sunt mai mult de 5 insi si stau cuminti (adik fara scartzuri si alte nebuneli), stau in cartier si daca suntem mai mult de 5 insi intr-un loc vine politia si ne expediaza imediat . Oricum, merita incercat...as fi vrut sa fiu si eu in bz sapt asta dar nu se poate din pacate, poate peste 2 sapt.

              Comment


              • Politia nu are nici o autoritate in parcarea de la xxl...Este proprietate privata.Atata vreme cat nu este chemata de cineva nu are voie sa se ia de noi...si dak este chemata o sa vorbeasca cu noi de dincolo de gard

                Comment


                • Originally posted by andrei_soriga View Post
                  Sal, sunt nou pe aici, dar ideea cu intalnirea in parcarea de la xxl este buna doar daca nu sunt mai mult de 5 insi si stau cuminti (adik fara scartzuri si alte nebuneli), stau in cartier si daca suntem mai mult de 5 insi intr-un loc vine politia si ne expediaza imediat . Oricum, merita incercat...as fi vrut sa fiu si eu in bz sapt asta dar nu se poate din pacate, poate peste 2 sapt.
                  ia adu-ti aminte scandalul ala din timisoara cand s-au strans cam 100 de masini si motociclete si a intrat politia peste ei in parcare la Real?? ce au patit respectivii care faceau scarturi pe acolo??? nimic ) asa ca nu va agitati degeaba ;) sa fim noi peste 5 masini si apoi mai vorbim. toate cele bune si un weekend placut

                  Comment


                  • Azi la ora 17:00 ne gasim in parcare la XXL.

                    Comment


                    • Din pacate nu cred ca voi putea junge in seara asta la 17.00 ... era vorba de o ora mai tarzie ... eventual 20.00 , oricum o sa incerc sa fac tot posibilul , mii de scuze daca nu ajung (XXL nu cumva e deschis pana la 18.00 duminica?)

                      Comment


                      • Intalnirea a avut loc la ora 17...Prezenti au fost:
                        1.BZ-26-ZZZ
                        2.Drone
                        3.BogGSM nu era madalin pe pozitia nr 3....
                        4.gabisuditubuzau

                        il rog pe ZZZ sa puna el pozele
                        Last edited by gabisuditubuzau; 22 May 2008, 08:49.

                        Comment


                        • Mai am o propunere pt voi...o propunere ce sa discutat la intalnire..Ce ziceti dak intalnirile vor fi vinerea pe la ora 20?poate mai vor baieti sa vina dar nu pot duminica ca se duc la gratar cu familia,ca se duc la tara..mai stiu eu unde..plus ca vinerea seara se strang baietasii prin oras cu loganurile,poate mai si agatam vreo cativa...

                          Comment


                          • De acord gabisuditubuzau ... imi para rau ca nu am fost prezent ...

                            Comment


                            • Si vateva poze de la intalnirea de azi....
                              Attached Files

                              Comment


                              • ..........
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google