LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intrebare

    o mik intrebare daca o statie scoate pe 4 ohm si pun difuzoare pe 8 ohm se arde statia ?

    Comment


    • nu se intampla nimic.o sa se auda chiar foarte bine!. daca era invers puteai sa o arzi
      Instalare computer bord, Xenoane, LED-uri bord, activari diverse functii UCH, montaj alarme, reparatii pompe directie asistata...BUZAU

      Comment


      • Salutare buzoieni!din cate am citit aici se pare ca logan club buzau si.a mai revenit si mai mult de atat vad ca au loc si intalniri!cand va avea loc urmatoarea intalnire si unde?..,ca as vrea sa vin si eu!numai bine

        Comment


        • Duminica 20 Martie ora 11:00 in parcarea de la patinoar?Postam aici pe forum cei care pot veni si vor

          Comment


          • vin si eu mai schimam o vorba

            Comment


            • duminica cred ca o sa ajung si eu prin BZ
              poate o sa va fac o vizita(daca va gasesc)
              http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

              Comment


              • Sper ca Duminica sa mi fac si eu aparitia.Drumuri bune sa aveti !

                Comment


                • prezent si eu.
                  @ mirita adrian: daca vii dinspre ploiesti, e chiar simplu de ajuns. o sa ne gasesti cu siguranta daca o sa intrebi de patinoar, fabrica de lapte sau capatul autobuzului 1. te asteptam!
                  Stock is boring...
                  My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                  Comment


                  • exact weekendul asta cand are loc intalnirea nu sunt in buzau....,dar pe 26 sau 27 nu se face nicio intalnire?mi.ar fi placut sa ma alatur si eu echipei...

                    Comment


                    • Salutare baieti.Daca nu pot veni cu loganasul si vin cu alta masina , ma mai primiti duminica.

                      Comment


                      • vino mai omule ce treaba are ce masina conduci.eu stiu ca ai condus si logan

                        Comment


                        • Originally posted by ronard View Post
                          vino mai omule ce treaba are ce masina conduci.eu stiu ca ai condus si logan
                          eu zic sa nu il primiti, Gabi vine cu calul Troian la voi in club... am o premonitie ca baba Vanga ca maine acest om vine cu un opel astra motor 2.0 Diesel cu jante pe 16" model sport

                          Comment


                          • Sa fie sanatos sii la mai mare,vine ca sa vada avantajele unui LOGAN

                            Comment


                            • @ronard-merci , da asa este voi veni cu masina mea , loganul este plecat maine -ca deh... daca are portbagajul mare
                              !Drogas-ce le stii tu pe toate...Mai bine ni te ai alatura sa ti faci prezentarea si trecerea de la opel la logan .Te asteptam sa ni l prezinti !

                              Originally posted by gabiopel View Post
                              @ronard-merci , da asa este voi veni cu opelul , ca loganul este plecat maine -ca deh... daca are portbagajul mare
                              !Drogas-ce le stii tu pe toate...Mai bine ni te ai alatura sa ti faci prezentarea si trecerea de la opel la logan .Te asteptam sa ni l prezinti !
                              Ne vedem maine la 11:00.Toate cele bune.
                              Last edited by gabiopel; 19 March 2011, 18:57. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • vin si eu maine sa va aduc stikere cu LOGAN CLUB BUZAU pentru cei care doresc

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google