LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O intalnire frumoasa astazi la Buzau , cu discutii espre masinile noastrecu bune si rele .
    Multumesc , baietilor ca m au primit in familia Logan cu alta masina -asa sa-l oftic un pic pe Drogas.
    Pina la urmatoarea intalnire toate cele bune.

    Comment


    • @ gabiopel: bineinteles ca te-am primit. cu toate ca ai venit cu opelul (care dealtfel arata super-bine), stim ca esti un loganist undercover
      speram ca la urmatoarea intalnire sa fie un pic mai cald si poate vor mai aparea si alti loganisti buzoieni (si nu numai)
      pana atunci
      Stock is boring...
      My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

      Comment


      • sa ne vem poate si mai curind de 1 luna ca nu este musai sa asteptam ,si sper sa fie un pic mai cald ca eu am tremurat,de batrineatea.

        Comment


        • Salut.Si e sunt din Bz si am o intrebare.
          Ultima oara cand am mers cu masina am parcurs vreo 60km si am spalat-o "luna", iar acum acasa dupa doua zile sa gasesc mici ciobituri in parbriz, ciobituri care zic eu ca nu erau la ultima plimbare.Pot sa apara mici ciobituri din "trafic" asa cum imi explica cineva?
          Precizez ca inca de la achizitionare am avut probleme cu un vecin care mi-a atacat-o cu pietre in curte dar din fericire nu a fost atinsa.
          Acum mici ciobituri dintre care doua in "x".
          Se pot gasi vreo 5 dinastea dupa un drum scurt?Intreb pentru ca nu am experienta.

          Comment


          • Ionut , nu ai ce sa le faci la acele mici ciobituri in parbriz atata timp cat drumurile sunt pline de particule de nisip si praf , poti schimba 100 de parbrize si de ciobituri nu vei scapa.Exista un fel de polish de parbriz dar nu isi face absolut deloc treaba.
            Daca ciobiturile sunt mai evidente si consideri ca exista riscul de a crapa , mergi la maracineni ca sunt niste baieti care repara si lipesc parbrize.Din cate am auzit ar mai fi si niste baieti in cartierul 23 august care repara .Eu am facut la baietii care aveau sediul in incinta SIRA-Buzau si acum sau mutat la maracineni.Merita sa incerci , o lipitura este undeva la 50 lei .Eu l am lipit acum 3 ani si nu am mai avut probleme.Succes

            Comment


            • O intalnire frumoasa astazi imi pare rau insa ca a trebuit sa plec mai devreme. Toate cele bune pana data viitoare!

              Comment


              • ionutbz mai ai stikere cu LOGAN CLUB BUZAU,ca as vrea si eu!lasa.mi un id de mes sa iau legatura cu tine!

                Comment


                • din cate vad s-a intrerupt activitatea pe forumul logan club buzau. A lipit cineva stikerele? Sa aveti parte de drumuri bune

                  Comment


                  • rebel de unde pot lua si eu stikere?

                    Comment


                    • ia legatura cu userul Ionutbz. el s-a ocupat de tot (comanda, transport, plata, etc).
                      Stock is boring...
                      My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                      Comment


                      • pai am scris aici si vad ca nu imi raspunde..

                        Comment


                        • cred ca ionut intra doar in weekend si nici nu am numarul lui de telefon. stiu ca mai avea un stiker si nu cred ca l-a dat

                          Comment


                          • Originally posted by dum_1988 View Post
                            pai am scris aici si vad ca nu imi raspunde..
                            daca vrei ti-l dau pe al meu ca nu le-am lipit inca
                            tel 0765912373
                            Instalare computer bord, Xenoane, LED-uri bord, activari diverse functii UCH, montaj alarme, reparatii pompe directie asistata...BUZAU

                            Comment


                            • ne mai hotaram si noi la o intalnire?

                              Comment


                              • apai hai sa zicem, de Florii este bine?la 11? la patinuar?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google